Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-en ha az ikonok...

Iphone 11-en ha az ikonok fényképét és nevét a parancsok alkalmazáson keresztül megváltoztatom akkor nem lehet azt törölni róla? A nevet és a fényképet is? Vagyis hogy ugyan olyan lesz az alkalmazás ikonja mint régen volt

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nem változtatod meg. Úgyhogy vissza lehet állítani a parancs törlésével.
2022. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak kitörlöd a parancsot, (nyomva tartás, és törlés) és visszaáll az eredetire.
2022. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És azt a parancsot újra letelepíthetem ugye? Ha kitöröltem
2022. jún. 24. 23:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3# persze!
2022. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 25. 10:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Még amúgy azt akarom mondani hogy én egy alkalmazásnak a nevét és képét megváltoztattam a parancsok alkalmazáson keresztül és amikor kitöröltem a parancsok alkalmazást akkor ugyan olyan maradt az alkalmazás aminek a nevét és a képét megváltoztattam. Nem tud akkor valaki valamilyen más módszert hogy megtudjam azt csinálni ugyan olyan legyen az alkalmazás képe és neve mint régen?
2022. jún. 25. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Na a parancsok alkalmazást töröld ki jóember, hanem a megváltoztatott ikont töröld ki. A parancsokkal gyakorlatilag egy parancsikont csinálsz csak, minr windowson. Az az ikon nem maga az alkalmazás, csak egy ikon amire koppintva az alkalmazás inndulel. Az alkalmazás ikonját nem változtattad meg, nem is tudod megváltoztatni.

Kitörlöd az ikont amit csináltál a parancsokkal és használod az alkalmazás eredeti ikonjá. Amit csak te tzdod, hogy hova tettél. De az alkalmazáskönvtrában biztos megtalálod.

2022. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# igen, én is úgy gondoltam!
2022. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs zormann a jóembert a kérdezőre mondtam. Láthatóan fullra nem érti miről magyarázunk .
2022. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már értem, köszönöm!
2022. jún. 25. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!