Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kéne tisztítani a telefon...

Hogy kéne tisztítani a telefon kijelzőjét/ védő fóliáját, hogy ne legyen tiszta karc?

Figyelt kérdés

Kevesebb, mint két hete van rajta új üvegfólia, mert az előző kicsit elrepedt, de már amúgy is karcos és csúnya volt, viszont már ez is tiszta karc :(


Általában szemüvegtörlővel szoktam megtörölni, vagy bevizezem kicsit és a pólómmal.


Oké, ez se a legjobb megoldás, de valamivel muszáj tisztítani:D



2022. jún. 25. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ablaktisztítós wc papírral szoktam.
2022. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy csinálod? xd


Ahány telefonom volt, annyi üvegfóliám, és soha nem lett egyik sem karcos (kettő törött, mert leesett, de karcos sosem).


Én egyszerűen végighúzom a nadrágomon, úgy tisztítom.

2022. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a boltban kapni monitor és képernyőtörlő folyadékot, az a legjobb szerintem.
2022. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Az is jó mondjuk.


#2 Nem tudoom:D Gondolom ez is hozzátartozik ahhoz a különleges képességemhez, aminek köszönhetően azt is tönkre tudom tenni, ami nem is létezik :'(


#3 lehet az lesz.

2022. jún. 25. 14:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!