Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhet akkor ha az...

Mi történhet akkor ha az Orange elofizetest nem fizesuk?

Figyelt kérdés
Mivel hogy a Telekom a cozmote masneven nem fizetem ki mert nem tartották be a szerződésben lévő megegyezést és nm fizetem ki már 5 éve
2022. jún. 25. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jön a végrehajtó és rendőr jelenlétében behajtja a tartozást: elvisz pár cuccot a házból.

Egyáltalán nem viccelek.


Én a helyedben utánanéznék annak az előfizetésnek és lemondanám.

2022. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
100%
Egy szolgáltatást nyújtó cég általában a nem fizetőkkel úgy szokott eljárni hogy a szolgáltatást a felhasználótól megtagadja, a ki nem fizetett szolgáltatást pedig behajtja.
2022. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez a legnagyobb hülyeség amit el lehet követni. Ha nem tartották be, akkor is ezt panaszként közölni kell és erre hivatkozva korrigálást kérni, vagy kérni, hogy emiatt szűntessék meg. Ha nem mondod fel, akkor teljesen mindegy ki hibázott, a szerződés él és a követelés is jogos lesz általuk, plusz a nem fizetés miatt még kamat meg bünti is lesz.
2022. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Orange szolgáltato nincs Magyarországon,tudtommal.

Nem értem mi köze az Orange szolgáltatonak a Telekomhoz.

2022. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!