Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem inkább...

Melyik telefont vegyem inkább meg? Samsung Galaxy A52S 5G vagy Xiaomi redmi note 11 pro 5G?Melyik jobb és miért?

Figyelt kérdés
Kamera, hangszóró melyiknek jobb?
2022. jún. 26. 04:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Xiaomi egyetlen előnye a nagyobb akksi és brutális töltőteljesítmény (5000 mAh, 67 W), de azon kívül a Samsung mindenben sokkal jobb: bivalyerős hardver, sokkal jobb kamera, hangzás, és ráadásul vízálló is - mindent összeségében a kategória egyik legjobb telefonja, és nem véletlenül a legnépszerűbb!

A Samsungoknak amúgy általánosságba véve nagyon jó a kamerájuk, hangzásban pedig a Samsung különösen büszke az utóbbi 2 generációs telefonjainak saját fejlesztésű Dolby Atmos sztereó-hangszóróira!

2022. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Az a helyzet, hogy megleptek egy Xiaomi-val. Amit írtál mindenben igazad van. Anyukámnak Samsung Galaxy A52S van és ég és föld a hangszóró. Ennek olyan nem is tudom doboz hangja van. Nem olyan tiszta. Na mindegy ez van. Ajándék lónak ne nézd a fogát:)
2022. júl. 2. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sajnálom a dolgot, anyukádat meg mondanám hogy irigylem, de azért nem, mert épp telefonvásárlás előtt állok, és én is az A52s-t szemeltem ki magamnak, persze a válaszomat ettől függetlenül írtam őszintén!

Eddig egy Galaxy A70 volt, aminek sajnos sikeresen betörtem a kijelzőjét! Sosem volt még Xiaomi telefonom, és bár egy kis ideig szemezgettem a Redmi Note 10 Pro-val, de végül mindent összesítve úgy döntöttem, maradok a Samsungnál, nem volt vele bajom, és az A52s brutáljó, már alig várom! :)

2022. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Örülök neki:) Majd kérek véleményt tapasztalataid alapján.
2022. júl. 4. 03:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!