Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külfödre szeretnék menni...

Külfödre szeretnék menni dolgozni,melyik szolgáltatót érdemes választani?

Figyelt kérdés
Korlátlan beszélgetésre és internetre lenne szükségem külföldi tartózkodásásom miatt(Franciaország,Németország tulajdonképpen eu-s országokban lennék).Yettelnél,Telekomnál nem találtam ilyen opciót és más szolgáltatónál sem,esetleg valaki tud valamilyen szolgáltatót?A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!
2022. jún. 28. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem találtál, mert nincs.

Vásárolj kint kártyát.

2022. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen korlátlan nincs.

Kinti szolgáltatóknál veszel egy feltöltőset a kezdetekre, tökéletes lesz.

SZIG el adnak EU -ban bárhol.


Voda -nak van majdnem minden Európai országra roaming ja. NO vagy FR ben ez egyikkel sem gond szerintem. Svájci határnál azért vigyázz :) Oda csak a Voda nak van, és lehet komoly meglepi. Ott nagyon durvák a roaming díjak. HA véletlenül átcsatlakozik.


Nyelvet tanuld. Mindkettővel jól lehet boldogulni Svájcban is ha úgy adódik :)

2022. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb távra mész akkor érdemes kint venni sim kártyát. Mert a legtöbb Magyarországi szolgálató nem fogja a 3 hónapon túli roamingot engedélyezni. Legalább is a Magyar Telekom ha 3 hónapon túl akrja használni külföldön a Magyar Telekomos kártyát akkor a 3 hónapon túl, inaktívvá teszi sim kártyát és nem engedi roamingot tovább. Csak ha haza jössz vele Magyarországra. Ezt saját tapaszolásából tudom. Ráadásul én nem dominos vagyok, hanem havi díjas számlás előfizető. És 3 hónapon túl nekem is le tiltotta a Magyar Telekom a sim kártyámat. A többi szolgálatónál is van valami hasonló korlát. Ha csak kirándulni vagy nyaralni mész, maximum 2-3 hónapra akkor viheted a hazai (Magyarországi) sim kártyát / előfizetést. De hosszabb távra, vagyis 3 hónapon túli időtartalomra minden kép jobban jársz ha kint veszel egy sim kártyát.
2022. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van magyar és német SIM kártyám is mindkettő előre fizetős nem havidíjas .magyar Vodafon ,német meg O2 és magyar még mindig működik.
2022. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!