Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11-en miért sötétedik...

IPhone 11-en miért sötétedik magától a kijelző?

Figyelt kérdés

Kb. 2hete tapasztalom, hogy a kijelző csak úgy a semmiből max fényerőn le sötétít magán, viszont ugyan úgy max fény erőt hoz, majd néha vissza jön a fényerő de aztán megint sötétebb lesz. Utána olvastam de semmi segítséget nem találtam.

True toone,automata fényerő,night shift minden ilyesmivel próbálkoztam ami a beállításokban van de egyik se a probléma okozója...

Csak pár tippem lehet, vagy az akksi melegszik túl és azért csinálja amivel nem lehet mit kezdeni, vagy szoftverhiba vagy az üvegfólia.. de szerintem nem ez a baj mert nem rég csinálja.

Esetleg valakinek volt már hasonló és talált rá megoldást?



2022. jún. 29. 19:33
A kérdező szavazást indított:
iPhone
Kijelző
Sötétedés
Apple
Képernyő
Sötét
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kamerákat letakarod, akkor sötétedik, neked segítve ezzel abban, h ha éjjel nyomkodod, akkor ne ébredj fel a fénytől.
2022. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Melegje van.

Amikor túlmelegszik - nem (csak) az akksi, hanem az egész készülék, a kijelző, processzor - akkor leveszi a fényerőt, így próbálja megakadályozni a további melegedést. Ha ez sem segít, akkor ki is fogja írni hogy túlmelegedett és akkor már nem is enged csinálni semmit amig vissza nem hűl. Az ilyen melegekben mint ami mostanában van, ezzel együtt kell élni. Egy kicsi készülék egy tokban + zsebben/táskában nem tudja úgy leadni a hőt mint egy számítógép amiben van 3-4 nagy ventillátor.

2022. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy előttem is írták, a kijelző magas fényerőn tartva, nyári melegben bizony túlhevülhet és ennek megakadályozására leveszi a fényerőt.
2022. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen valóban a melegedés lehet a probléma mert általában csak akkor viselkedik így azóta mikor töltőn van és úgy nyomkodom. És ezen nem lehet sajnos változtatni.
2022. júl. 14. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet... Nem nyomkodod😀
2022. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném de túl unalmas a munkám hogy csak nézzek ki a fejemből de kössz a tippet...🤣
2022. júl. 15. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!