Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kéne ezzel csinálnom valamit?...

Kéne ezzel csinálnom valamit? vagy nem érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

iPhone 7-em van. Szervizbe egyelőre nem vinném, szóval gondoltam megkérdezlek titeket.. Egy kis ideje észrevettem, hogy oldalt, a hátlap és az előlap nem ér össze teljesen.. De csak nagyon kicsit nem. Viszont, ha megpróbálom összenyomni, akkor egy kicsit pattan, aztán megint eláll, és nem ér össze. Ez csak oldalt van, alul és felül nem. Most tettem rá egy erősebb keretű tokot, ami szépen odaszorítja az előlapot. Igazából ez semmit nem befolyásol a használatát illetően sem. Nem is feltűnő.. Csak engem kicsit zavar. Érdemes lenne ezzel kezdeni valamit? Vagy hogyan tudnám rendesen összeilleszteni úgy, hogy kicsit se álljon el az előlap?


Köszönöm előre is a válaszokat



2022. jún. 30. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
annyi még talán fontos lehet, hogy ha nincs rajta ez a tok, ami összetartja az elejét meg a hátulját rendesen, akkor középen kb van egy sötétebb folt.. nem látszik annyira, meg nem is mindig látszik. Ha rajta van ez a tok akkor meg egy hosszabb csíkban van ez a sötétebb valami..:/
2022. jún. 30. 19:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg van púposodva az akksi az nyomta szét.

A kijelzőn lévő folt arra utal, hogy azt is eltörte.

2022. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod:)

Ilyenkor az akksit és az előlapot is ki fogják cserélni? Vagy ezeken kívül lehet, hogy mást is ki fognak majd? csak azért kérdem, hogy a szervizelés árát illetően kb mennyire számítsak..:/

2022. júl. 2. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt cserélik ami hibás. Ezt csak szétszerelés után lehet pontosan megmondani.
2022. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!