Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári visszaállításnál a...

Mango66 kérdése:

Gyári visszaállításnál a google play áruház leáll Samsung Galaxy J3(2016) telefonnál. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Visszaállítottam a telefont, és kiírja, hogy:" üdvözöllek", kiválasztom a nyelvet, csatlakozok a wifihez és a következő lépésnél, amikor szovtverfrissítés van ezt írja: "A google play áruház leállt". Így nem tudok tovább menni, gyakorlatilag így használhatatlan a telefon.

2022. júl. 2. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
És most mi a kérdés?
2022. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
"Valaki tud segíteni?"
2022. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ujbol allitsd vissza hatha


aztan probalj google playba belepni hogy azt lefrissitsd


az nem fog mukodni frissitetlenul

vagy tiltsd le/tavolitsd el playt

ha lehetne...

2022. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szoval auton beadja wificsatlakozas utan a frissitest? Es igy "befagy"?


Net nelkul lepj bele es tilsd vagy jogait

aztan netre fel es ha lefrissult ami akart utoljara hagyd playt

2022. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor jön majd az iPhoned szidó esti troll, akkor belinkelem neki... Vacak a droid és ha visszaállítod gyárira - GYÁRIRA - még vacakabb lesz 😂😂😂😂😂
2022. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszból, de a j3 az akkora szemvedés volt nekem, hogy majdnem öngyilkos lettem melette, és inkább átváltottam egy iphone 5s re. Még az is jobb nála
2022. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!