Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2016-17ben az IPhone 3 mennyir...

2016-17ben az IPhone 3 mennyire számított menő telefonnak?

Figyelt kérdés

Tudom már régi a sztori de mostanában mindig újra összefutok ezzel a gyerekkel még mindig majdnem ugyanolyan felvágós. Csak már kevesebb kedve van mindig mutogatni a cuccait. Azért is írom ki a kérdést most, mert annyit röhögök rajta a mái napig.

A lényeg, hogy ő olyan 7 éve kapott egy IPhone 3 telefont. Onnantól kezdve mindig azt mutogatta 2 évig általánosba meg középiskolában is mindig menőzött azzal, hogy neki IPhone hármasa van és milyen jó már. Instára is olyan képeket rakott ki mindig ahol az IPhone 3 a supra sapka, valamilyen gyűrű, a rövidujjú ing, az ecset frizura. Mármint a gyerek úgy nézett ki teljesen mint egy ecset.

Meg mindig tette ki azt is, hogy ő Wing Tsungozni jár. Meg terembe , kondiparkba jár edzeni. Pedig nem tudott verekedni. Szerintem nem volt annyira erős sem. Akkoriban volt olyan 165-170 cm és ilyen 40-50 kilós! Most is ilyesmi paraméterekkel rendelkezik. A lényeg az, hogy még nagyképű, pletykás is volt. Viszont a lányoknál is csattant nagyokat ilyen 18-19 éves koráig. Meg is verték egy páran. Köztük nekem is megkellet mivel volt olyan amikor magától elszállva velem is gunyolódott meg kötekedett. De ez a személyisége is fent áll valamelyest még mindig. Csak mostmár nem mer annyira nagy menő lenni. Utána egy darabig abba hagyta a menőzést. Mert nem volt meg sz IPhoneja. Tavalyelőtt év végèn viszont vett egy 512gb-s IPhone 11 Prot meg egy IPad Air 4-et. Meg egy M1X MacBookot. Ezekről is posztol ki néha instára. Meg a skodájáról is.

Az IPhone 11 Pronál meg mindenkinek megmutatja, hogy hány gb-s a tárhelye. Meg mindig mondja, hogy 600 ezer volt.

Meg azzal is mindig menőzik, hogy ő Németországba kaszinóba dolgozott meg most Pesten is kaszinóba van.

Most nem tudom, hogy a jelenlegi cuccaival mennyire menő az ostoba emberek szemében. Mert végülis a jelenlegi cuccai tényleg nem voltak olcsóak. Nekem nem telik még mindig IPhone 11-re sem. Viszont az érdekelne, hogy régen mennyire volt menő azokkal a cuccokkal!?



2022. júl. 4. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az iPhone 3 az 2009-ben jelent meg. 2016/17-ben már rég halott volt, nem volt hozzá szoftvertámogatás, gyakorlatilag bármelyik filléres androidos telefon jobb volt annál. Gondolom megkapta anyuka/apuka "kinőtt" telefonját.


Másrészt: egy xy iPhone, meg egy MacBook itthon sem túl nagy dolog. Igen, igen, az emberek többsége nem adna ki soha ennyit egy telefonért, vagy laptopért, de ha meg kellene tennie, akkor meg tudná. Én egy havi fizetésemből megvehetném mindkettőt (a jelenlegi iPhone-m is bőven 300 fölött volt), de nem fogok felvágni vele és nincs is egy világbajnok fizetésem, rengeteg alkalmazottat ismerek, aki nálam jóval többet keres.

Tehát arra akarok kilyukadni, hogy akinek gond nélkül telik ezekre a cuccokra, azok megveszik és használják és slussz. Akinek hónapokig meg évekig tart kiizzadnia magából ezeknek a termékeknek az árát, az gondolja egyedül annyira menőnek, hogy mindenhol mutogatni akarja. Igazából csak többnek akar látszni, mint amennyi valójában (anyagi helyzetét tenkintve).

2022. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi a csávó :D
2022. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Samsung s22 ultrát és mutogassad neki. Egyből kisebbnek fogja érezni a kukikáját. Nem, egyébként figyelmen kívül kell hagyni az ilyen embert, mert az fáj nekik a legjobban. Annál nincs undorítóbb, ha az ember csak azért vesz drága cuccokat, hogy menőzzön. Főleg akkor, ha amúgy meg sem engedhetné magának, csak hitelből. Aki meg gazdag, az nyilván a drága cuccokat fogja venni, mert úgy sem tud mit kezdeni a pénzével. De akkor se menőzzön. Nekem egyébként sincs szükségem flagship telefonra, mert úgysem használnám ki az előnyeit, csak kidobnám a pénzt. Akkor már inkább veszek egy szép karórát.
2022. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Senki nem kiváncsi erre a kibaltázott idióta történetre. Mit kell ennyit mesélni? Andersen leszármazottja vagy?


2016 - 2017-ben az iPhone 7 - iPhone 8 számított menőnek.

Egy iPhone 3 akkor lehetett menő akkor ha bontatlan gyári csomagolásban volt, mert akkor már volt értéke az ilyen öreg, de bontatlan cuccoknak.

2022. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!