Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 pro vízálló!?

Iphone 13 pro vízálló!?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Iphone 13 pro telefont és egy ismerősöm azt mondja ne tegyem bele a vízbe, hiába vízálló. A tesómnak 13 mini-je van amit a víz alá tettük mikor medencéztünk, videókat csináltunk stb, és semmi baja nem lett. Aggódnom kéne tényleg, hogy elromolhat?

2022. júl. 5. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vízálló. Esetleg a klóros medence víz megmarhatja a csatlakozót. De az sem azonnal. Nem árt utána kimosni tiszta ivóvízzel
2022. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha teheted ne szórakozz vele vízben, drága javítás lesz. Elvileg nem lesz semmi baja a víztől, mert tényleg vízálló. Viszont ha mégis bármi miatt beázik, arra garancia nem lesz.

A hivatalos infó:

[link]

Por-, csepp- és vízállóság

Az IEC 60529-es szabvány szerint IP68‑as besorolású (legfeljebb 6 méteres mélységig és legfeljebb 30 percig meríthető vízbe)

Az iPhone 13 Pro és az iPhone 13 Pro Max por-, csepp- és vízálló. A vizsgálatokat ellenőrzött laboratóriumi körülmények között végezték. A készülékek az IEC 60529‑es szabvány szerint IP68‑as besorolásúak (legfeljebb 6 méteres mélységig és legfeljebb 30 percig meríthetők vízbe). A por-, a csepp- és a vízállóság mértéke nem állandó jellemző. A készülékek ellenálló képessége a természetes elhasználódás eredményeként csökkenhet. Az iPhone-t nedves állapotban tilos tölteni. A készülék tisztításával és szárításával kapcsolatos tudnivalókat a használati útmutatóban találod. A folyadékok okozta károkra a jótállás nem érvényes.

2022. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd hülye!

Ha nem lett a telefon sokszor leejtve annak 100%ig vízállónak kell lennie!

Az iphone nem szarozik..

2022. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
34%
Én le szoktam huggyozni az enyémet, nincs tőle baja.
2022. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen vízálló. Ha még nem ejtetted le soha, akkor nem fog beázni. Azért én nem áztatnám órákig. Vízből kivétel után át kell törölni és ki kell rázni a vizet a jukakból.
2022. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
az iPhone nem juk.
2022. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Az iPhone-t víz alatt tilos tölteni.
2022. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!