Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafonenál tényleg csak 2...

A vodafonenál tényleg csak 2 színben lehet kérni az iphone 13 prot, esetleg külön lehet kérni más színt?

Figyelt kérdés
Az oldalon csak grafit és sierra van, én fehéret szeretnék.
2022. júl. 6. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem viccelnek, kemény a világ mostanság. Az oroszok háborúznak, árak emelkednek, afrikában éheznek, terjed a covid, a vodánál meg nincs fehér 13 pro. Mi jöhet még?
2022. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Hidd el tisztában vagyok ezekkel. Azzal is hogy attól hogy ott problémák vannak attól még az enyém lesz jelentéktelen. (Nem is problémaként írtam, szimplán kiválasztom milyen színű telefont elővenni a zsebemből a következő 4-5 évben.) Egy rohadt kérdést tettem fel, nem az életem függ tőle.
2022. júl. 6. 12:21
 3/11 A kérdező kommentje:

Javítva:

1 az enyém nem lesz jelentéktelen

2 4-5 évben milyen telefont fogok elővenni a zsebemből

2022. júl. 6. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Amugy is tokban fogod tartani, legalabbis ha nem akarod, hogy hamar karcos legyen, akkor meg mar szerintem tokmindegy a szine.
2022. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Kérdezz rá az ügyfélszolgálaton.

Telekomnál is bár volt midnen szín, de nem volt minde tárhely.

Gondolom nem akarnak annyifélét raktáron tartani. De lehet hogy egyéni kérésre megrendelik.

Csak gyorsan intézd, mert bezár az ügyfélszolgálat!

2022. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Abban a két színben sem lehet kapni mert készlethiányos
2022. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Bemész egy apple store-ba és megveszed ami tetszik, vagy rendelsz webshopból. És akkor alapbol lesz egy szolgáltatófüggetlen telefonod, ráadasul jóval olcsóbban.
2022. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehér színben amúgy sem gyártják. A legközelebb az ezüst áll hozzá.
2022. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mai világban ki akar Vodafone-nal kpcsolatba kerülni?
2022. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Boldog karácsonyt kívánunk
2022. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!