Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj Samsung uzembe helyezese?

Uj Samsung uzembe helyezese?

Figyelt kérdés

Sziasztok, vasaroltam egy Samsung A52s-t. A meglevo p30 lite-rol probaltam atmasolni a cuccokat a gyarilag felajanlott lehetosegge., de elotte nem vettem ki a memoriakartyat a Huawei-bol

Igy megvan 2x az osszes kep es video, viszont a galeriaban csak egy jelenik meg.

Van ra mod hogy a telefon felismerje a belso es kulso media fajlokat, es torolje ami duplan van?

Es a kepernyon a dupla koppintasos feloldast hogy lehet kikapcsolni?

Koszi.


2022. júl. 6. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Android pffff 😂😂😂😂😂

És még ékezet sincs rajta! 🤦‍♂️

2022. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Foleg hogy nem telefonrol, es nem magyar billentyuzetrol irtam.

Visszaterhetunk a kerdesre?

2022. júl. 6. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy almab.zi minek foglalkozik akkor az androiddal?



Kérdező, ha van pc, másolj rá mindent és töröld a telefonról és másold vissza, akkor tuti csak 1x lesz meg.

2022. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

És a droidosok miért mennek az almás kérdésekhez beszólogatni?


Kérdező kezd újra a költözést és megoldódik a dolog.

2022. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt tőlük kérdezd, ha olvasom is, én nem szoktam írni oda, egyrészt, ha segíteni nem tudok felesleges, az meg az én bajom, hogy nem vagyok almafan. Ha mégis tudok tippet adni, max azt írom oda. :)
2022. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A71 felismeri a duplázásokat és felajánla a fölösleges törlését.
2022. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok a kérdésre válaszolni, de én is most vettem nem régen A52s-t, és nagyon meg vagyok vele elégedve. :)
2022. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok, nekem tavaly november óta van meg, tökéletesen működik, mint első napján. :) remek telefon .
2022. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!