Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölti a C típusú...

Entomologus_delirus kérdése:

Miért nem tölti a C típusú töltő a Samsung galaxy A40-es telefonomat?

Figyelt kérdés
Használtam vettem, akkor adtak hozzá töltőt, azzal működött is. Csak elhagytam, szóval bementem egy másik üzletbe és kértem hozzá töltőt. Mondta a fickó, hogy úgy tudja C típusú kell, én is mondtam, hogy úgy tudom igen. Utánaolvastam és mindenhol ezt is írják. Viszont az első alkalommal töltötte, csak nagyon lassan. Most néha kiírja hogy érzékeli, de nem tölt, többségében pedig egyáltalán nem is érzékeli.

2022. júl. 7. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, valami gagyit sózott rád.
2022. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kosz?
2022. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kösz?
2022. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! A megoldás nagyon kínos, de lehet rajta nevetni egy jót. Legközelebb megnézem, hogy másik töltőfejjel működik-e és csak aztán kérdezek...
2022. júl. 7. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!