Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan vennék Iphone...

Használtan vennék Iphone 7-et. Mire figyeljen a vásárláskor? Mit kell kapnom hozzá normál esetben? Honnan tudom, hogy nem lopott e?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Mire figyeljen a vásárláskor?"

Hogy a megbeszélt helyre menj. Ha máshova mész, akkor nem fogsz találkozni az eladóval!

Egy iPhone eladásakor ezt kell megcsinálni:

[link]

Ezt csináltasd meg az eladóval.

A TouchID-t próbáld le, hogy működik-e. Ha hibaüzenetet kapsz, akkor az valami berhelt telefon. Megjavítani nem lehet.

Nézd meg a kamerákat, a mikrofon, (videó felvételével mondjuk) a hangszórókat (csengőhang lejátszása), az érzékelőket a mérés appal, működik-e az elforgatás, stb.


"Mit kell kapnom hozzá normál esetben?"

Amit a hirdetésben leír az eladó



"Honnan tudom, hogy nem lopott e?"

Sehonnan

2022. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kell kapnom hozzá normál esetben? "


amit el akar adni,

és amiben megegyeztek

2022. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudod teljesen átnézni, ha valami "rejtett" baja van csak később jössz rá.


vettem egy mp3 lejátszót, csak később derült ki, hogy a fél memóriája hiányzik.

de a legnagyobb hiba minden bekapcsoláskor a lista elejéről a legelső zeneszámmal indított ami egy idő után idegesítő volt.

2022. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!