Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone12 telefonomat vinném...

Iphone12 telefonomat vinném akku cserére, kérdés az, hogy hol vannak hivatalos apple szervizek Magyarországon, és ha viszem akku cserére akkor gyárira állítsák a telót?

Figyelt kérdés
Remélem nem mert akkor mindenem elveszik

2022. júl. 8. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Készíts iTunes biztonsági mentést előtte meg iCloud-ba is csinálhatod. Akár több gépre is készíthetsz iTunes mentést.

Tőlem csak úgy fogadták el a telefont, hogy gyári állapotra volt visszaállítva (eleve úgy vittem, meg is nézték), mondták hogy "nagyon helyesen tettem".


Apple oldalán megnézheted a szervizek listáját, van szervizkereső.

2022. júl. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a hivatalos szervizek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha nem is állítod vissza gyári állapotba a jelkódot és az iPhone keresése funkciót (ami miatt jön az iCloud lock) kikapcsoltatják, hogy tudják tesztelni a készüléket. Innentől kezdve pedig hozzáférnek minden adatodhot, bankkártyaadatokhoz, stb. stb. Szóval a legjobb ha visszaállítod gyáriba mielőtt beciszed.

2022. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

merről jössz az országba?

Ausztria , Erdély, Vajdaság?


pontos címet csak úgy tudunk adni.

2022. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező: szervizbevitel előtt én is ettől féltem, hogy "gyári visszaállításkor minden adatom elveszik majd", illetve hogy "a biztonsági mentés visszaállításával gond lehet", ezért két gépemre is mentettem iTunes biztonsági mentést, probléma nélkül visszaállítottam miután megkaptam a szervizből a telefont.
2022. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!