Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még most megvenni a...

Érdemes még most megvenni a Xiaomi Redmi Note 9 Pro készüléket újonnan? Akinem ilyen készüléke van, megosztaná a tapasztalatát?

Figyelt kérdés
A teljesítménye: kamerái, akkumulátora, 6Gb/128Gb memóriája, stb. számomra teljesen "tökéletes".

2022. júl. 9. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
70 ezer Ft körül hardveresen még mindig a legjobb vétel, kamerája is jó, szoftveresen lehet esetleg gubanc, ha koránál fogva megszűnne rá a támogatás, de az még néhány évvel odébb lesz, szóval összeségében szerintem igen!
2022. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Koszonom a valaszt!

A biztonsagi tamogatasa 2023. majusaban szunik meg.


Tehat feleven belul.

A Xiaomi alapbol 3 evig ad ki biztonsagi frissitest a keszulekeire.


Ez esetben meddig volna meg hasznalhato gubanc nelkul?

2022. júl. 9. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne keverd össze, a támogatás és a frissítés két külön dolog, és csak frissítésből van külön biztonsági, a támogatás már alapból magában foglalja!

Frissítés: kezelőfelület módosulása és új funkciók elérése.

Támogatás: rendszer és alkalmazások naprakész elérése és biztonsága.

2022. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Ezt el tudnád magyarázni? Nem értek hozzá, bevallom.

Csak olvastam, hogy a biztonsági része 2023. májusában lejár.

Nem tudom, hogy ez a gyakorlatban mit jelent. Ezért sem tudom eldönteni, hogy a lejárattól függetlenül érdemes-e még az adott készüléktípust megvenni, vagy már felejtős.


Köszi a segítséget!

2022. júl. 10. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!