Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulátor hőmérséklete túl...

Akkumulátor hőmérséklete túl alacsony, nem tölt a telefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este kiírta a telefonom itt bent a szobában, hogy túl alacsony hőmérséklet miatt nem tölt és azóta tényleg hiába dugom fel a toltore vagy teszem vezeték nélküli töltőre akkor is 2%-on marad, nem tölt de így legalább nem is merül tovább.

Mit tehetek?



2022. júl. 10. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szárítsd ki, vizet kapott.
2022. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott valami hiba van. Vagy a hőmérsékletet nem érzékeli jól, vagy az akkumulátor megdöglött. Ez utóbbi reálisabb inkább ha még csak nem is merül (merül az, csak nem jelzi a telefon).
2022. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ott valami hiba van. Vagy a hőmérsékletet nem érzékeli jól, "

Igen, párás, vizes, ez az oka annak hogy hibát jelez.

2022. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Állítólag vízálló, tavaly nyáron kiránduláson kameraztam is vele víz alatt, tegnap tényleg cseppet rá egy pár csepp fagyi ahogy olvadt, aztán letoroltem, de így hogy nem is lehet levenni a hatuljat nem tudom hogy szarithatnam ki.

2%-on van reggel óta töltőn, ebből 1 órát vezetéknélkülin. Ha leveszem lemerül, de még rajta van addig működik.

Na mindegy, holnap már lesz szerviz beviszem, csak reméltem hogy valaki tud valami taktikát.

A kiszárítást egyébként próbáltam hajszaritoval (nem sok ideig) de nem igazán láttam benne valós megoldást, ha tudtok valami praktikat akkor hallgatom! :)

2022. júl. 10. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

"Állítólag vízálló, "

Ha forró a telefon, és csap alatt hideg vízzel mossák le, akkor simán Ilyenkor érdemes kikapcsolva tartani amíg szakember kezébe nem kerül.

2022. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!