Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki a vodafonetól hozott ki...

Aki a vodafonetól hozott ki új iPhone-t: Kell lerakni önrészt?

Figyelt kérdés
21 havi részletre venném meg, kb 21x20.000 + az előfizetés. A kérdésem az, hogy az elején le kell-e rakni néhány havit egybe? (Életemben először veszek részletre telót)
2022. júl. 10. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:

"(Életemben először veszek részletre telót)"

Ez nagy valószínűséggel alapos indok arra, hogy ne nyomjanak csak úgy a kezedbe egy nagyértékű cuccot.

Ügyfélszolgálat se tud ettől pontosabbat mondani, mert az értékesítő csoport munkájára nem látnak rá. Csak akkor tudod meg hogy mi mennyi, ha már ott vagy és kiszámolják neked.

2022. júl. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Újként szinte biztosan kell önrész.
2022. júl. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyukám eddig részletre vette az ő telóit, mivel 18 alatt vagyok így rajta keresztül venném. (Havonta odaadom neki az összeget)
2022. júl. 11. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:

" így rajta keresztül venném. (Havonta odaadom neki az összeget)"

Továbbra is érvényes:

Ügyfélszolgálat se tud ettől pontosabbat mondani, mert az értékesítő csoport munkájára nem látnak rá. Csak akkor tudod meg hogy mi mennyi, ha már ott vagy és kiszámolják neked (anyukádnak).

2022. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában nagyon nem éri meg szolgáltatónál telefont venni. Különböző boltoknál is lehet részletre venni és ott kártya-függetlent adnak. Egyébként melyik telefont nézted ki?
2022. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
420 ezer Ft egy szolgáltatófüggő telefonért? Biztos ezt akarod?
2022. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy X-t nyúzok. 5 éves teló, a 13 proval is ez lenne a tervem (5-6 évig)
2022. júl. 11. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:
És mi lesz, ha valamiért át kéne mennetek egy másik szolgáltatóhoz? Mert ugye hálózatfüggő telefon. Adhatod el. Ha már hitel nincs is rajta, akkor is rossz árat adnának érte, mert a hálózatfüggőség le viszi az árát. Én soha sem vettem még hitelre telefont, inkább megveszem az olcsóbbat. Ha lenne is pénzem, akkor sem vennék ennyiért telefont, mert úgysem használnám ki a tudását. Pedig én szoktam játszani és sokat fotózni is. Neked valóban szükséged van ennyire erős telefonra? Az iPhone 12 128gb több mint 120 ezerrel olcsóbb. Szinte teljesen ugyan az azt tudja. Szerintem még azt sem használnád ki. Egyáltalán mire szeretnéd használni? Böngészés? Nagy rendszerigényű játékok? Kiváló fotók? Mi a fő cél?
2022. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Két fő dolog van ami miatt váltani szeretnék. Egyrészt nyilván az akksi, ha csak emiatt kellene akkor 11 pro-t vennék, viszont mivel hobbiszinten tartalomgyártó vagyok és szeretnék egy jobb kamerát (az X így másodlagos kamera lenne) a snittekhez így ezt megkapom a 13 proban, emellett a készülék még nagyon sok évig támogatva lesz :) És bevallom a 120 Hz sem akkora "hátrány".

Nem nagyon tervezek szolgáltatót váltani, nekem maximálisan elég a go-s előfizetésem. Illetve ha nagyon el akarnám adni (természetesen 21 hónap után) függetleníthető a telefon

2022. júl. 12. 06:15
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Hát, ha hosszútávra tervezel és kihasználod a kamerája adottságait, meg úgy mindent, amit egy flagship telefon nyújt, akkor végülis megérheti. Csak vigyázz rá! :)
2022. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!