Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen powerbank-et érdemes...

AKerZso kérdése:

Milyen powerbank-et érdemes venni? Illetve, mivel jobb egy 20.000 mAh-s powerbank (telefonakksi szempontjából is)?

Figyelt kérdés
10.000Ft.- lenne a felső árhatár (esetleg még a 12.000, de az necces). Én a Xiaomi-nál nézelődtem és azon gondolkodok hogy vegyek-e "Xiaomi Power Bank 3 Ultra Compact 10.000 mAh 22,5W Fast Charge" powerbank-et. Vagy ti milyen márkát ajánlanátok? Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. júl. 12. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A xiaomival nincs probléma. Kiváló power bankokat gyárt. Szerintem jól jársz, ha azt veszed. A 20000mAh-s annyival tud többet, hogy többször tudod feltölteni a telefonodat(2 szer annyi energiát tárol), mielőtt lemerül a power bank. Hátránya, hogy drágább és sokkal nagyobb a tömege. A 10 ezres is bőven elég, 2-3 szor tudod feltölteni vele a telefonodat, attól függően, hogy a telefonodban mekkora akkumulátor van.
2022. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

xiaomik nem rosszak

Ajánlom az Asus Zenpowert is, az is tök jó.

Nem feltétlenül érdemes megvenni a 20000mAh-s, minek vipelnéd egész nap azt a nagy dögöt. Elég egy akkora amivel egyszer pluszban feltötöd a telefonodat.

A telefon akksijával nem kell foglalkozni, majd megvédi saját magát a telefonban és az akksiban lévő áramkör.

2022. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy töltéssel reggeltől estig nem bírod ki, valami nagy baj van a fejedben. Igen, még a sok-sok éves telefon is bírja rendes - emberi - használat mellett.

Ha pedig arra kell a powerbank, hogy hülyegyerek játékokat játssz, vagy hülyegyerekek filmeket nézz ahelyett, hogy kinézz a fejedből, ott nem elektronikai, hanem emberi probléma van.

2022. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Inkább neked van baj a fejedben.
2022. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Az ilyenek megkerülhetetlenek, mint 3-as barátunk... De, hát ez van.
2022. júl. 12. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt vettem nemrégiben, maximálisan elégedett vagyok vele. A Blitzwolf is jó külső aksikat gyárt. :)

2022. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!