Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Chromecast típusú ,,adapterrel...

Chromecast típusú ,,adapterrel" hogyan tudnám normálisan kivetíteni a telefonom képernyőjét a TV-re?

Figyelt kérdés

Adott egy ilyen wi-fis adapter, egy régebbi LCD tv meg egy Samsung Galaxy A12 telefon...


Az internet összekötés meg van, de sajnos alapból nincsen ebben a telefonban ilyen funkciója az Androidnak, a Samsung alkalmazása meg fizetős, a többi meg nem ismeri fel az eszközt...


Edsig annyit tudtam elérni, hpgy tudok médiát lejátszani a telórol, de ez kevés mert mondjuk stremalni filmet vagy a netflix így nem megy...


Mi lehet a megoldás?



2022. júl. 13. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A Netflix, Youtube tud ilyet, valószínűleg jobb minőségben.
2022. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kevin9 válasza:
Írd be Google Play Store-ba hogy "Miracast" valamelyiket letöltöd, (én ajánlom az EZmira alkalmazást, apukám is ezt használja az ugyanilyen telefonján) az majd beledob téged a beállításaidon belül a miracast funkcióba (mivelhogy minden Samsungon van ilyen funkció, csak nem jelenítí meg a telefon) Remélem tudtam segíteni, ha nem boldogulsz az alkalmazással, keress nyugodtan instán Ki_a_Karooooooly néven
2022. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ebben honapban jön a12 nacho-ra az android 12 frisités abban már lesz
2022. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!