Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetörtem a telefonom...

Összetörtem a telefonom kijelzőjét mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy samsung a40-es telefonról beszélek, 2,5 éves. (Nincs rajta védőfólia)

Kavicsos úton mentem és kiesett a zsebemből. A tetején tört össze kicsit, meg a jobb alsó sarkán egy nagyon picit. Tudom használni, nincs befolyva a kép se.

Viszont anyukámnak nem tudom hogy mondjam meg. Nagyon ideges lesz, kiabálni fog, ma is nagyon szar napja volt. Apukámmak válnak, nagyon csúnya módon, vannak nehézségei anyagi helyzetben.

Amúgy is úgy terveztem, hogy karácsonnyal együtt elég pénzem lesz arra hogy vegyek egy újat, de nem tudom titkolni előtte.

Unokatesónkkal megyünk majd nyaralni, valaki biztosan észre fogja majd venni, de nem tudom hogyan mondjam el neki.

Valami tanács? Előre köszönöm a válaszokat.



2022. júl. 14. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mit kezdeni nem tudsz. Muszáj lesz elmagyarázni, hidd el, ha kiabálna vagy nagyon sziorú akkor is inkább bevállalom hogy elmondjam az igazat
2022. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha van pénzed hogy megcsináltasd (40-50-60ért csinálnak kijelzőt OP galaxy A telefonokra) akkor mond neki.
2022. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod használni, akkor sehogy. Írod, nem jó az anyagihelyzet. Ha meglátja, te kezelhetnéd lazán, hogy működid, tudod használni, aztán valamikor, mondjuk karácsonyra kért egy újat.
2022. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

*működik

*kérsz

2022. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nyeld le a békát és mutasd meg.
2022. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: elmondtam, élek:)
2022. júl. 15. 01:09
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom mikor leordibáltak akkor már nem 😅
2022. júl. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért kiabálnak, ők a családot törték el , fogd a telefonjukat
2022. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
... és vágd földhöz mérgedben, hogy ne váljanak.
2022. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!