Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törölni fogják a Google...

Törölni fogják a Google fiókomat. Telefon fő emailje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor megvásároltam a telefont akkor ezt az emailt írtam be, de ezt az email fiókot törölni fogják. Mit tegyek? Hogyan válthatom más emailre? Történhet valami baj? Ez egy kissebb vészhelyzet

2022. júl. 18. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért törlik? Kik?
2022. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért és hogyan törölne bárki is egy e-mail fiókot, aki nem a tulajdonosa?

S erről a tulajdonos mégis hogy szerezhetne tudomást így előre?

2022. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A google fiókomat fogja törölni a Google. És így az emailem is törlődik valószínűleg.
2022. júl. 18. 21:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
de ezt honnan veszed, hogy törölni fogja?
2022. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kaptam üzenetet, hosszú lenne el magyarázni hogy miért. Már van egy másik fiókom
2022. júl. 18. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, értesítsd a telefonos céget. Nem hinném, hogy tilos az e-mailcímváltás.
2022. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem valami adathalász, kamu üzenetet kaptál? Tipikus, hogy ilyesmivel fenyegetőznek.


De ha tényleg megszűnik az email fiókod, bármilyen okból, akkor a telefontársaságnál biztosan van mód rá, hogy másik címet adj meg. Szerintem személyes adatnak számít, azt meg törvény írja elő, hogy helyesbíttetheted, de nyilván a szolgáltatónak is így praktikus.

2022. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami scam üzenetet kaptál, mert a gmail csak úgy nem törli a fiókodat. Nekem 6 gmailos email címem van.

Nézd meg, ki a törléssel fenyegető email kuldoje. Én 90%-ban biztos vagyok, hogy fake fenyegetés.

2022. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

* a 6 gmail is email címemhez 4 teljesen különböző google accountom van, t accounthoz 2-2 email, és 2 accountot 1-1 email.

Szóval nem tartom valószínűnek, hogy a google akarja törölni a fiókod, hacsak nem terrorista kiszólásokat vagy cselekedeteket irkálsz valakinek. A google érdeke az, hogy minél több felhasználója legyen.

2022. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A Google fogja törölni a fiókomat, nem emailt kaptam róla ha jól emlékszem, ha belépek abba a google fiókomba akkor ott írja hogy 20 valahány nap van hátra a törlésig. Xiaomi telóm van, beállítasokba léptem, ott Mi fiókba, és ott hogy fiókbiztonság, ha ott állítom át az emailt, az jó lesz?
2022. júl. 19. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!