Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefonoknak van...

Melyik okostelefonoknak van nagyon erős akkumlátora 2022ben?

Figyelt kérdés

Nyár végén tervezek új telefont venni, és mindenképpen olyan kéne aminek kifejezetten erős az akkumlátora, tehát 8 órás kijelzőidők illetve 1,5 napi használatra képes és nem kell minden este töltögetni.

(felső-közép vagy akár felső kategóriás, viszont nem szeretnék 250 ezernél többet kiadni,az is csak a nagyon maximum lenne.)



2022. júl. 22. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, hogyan használod a telefont, ami nagyban befolyásolja az üzemidőt, mindenesetre linkeltem azokat, amiknek nagyobb mint 5000 mAh, a keresést érdemes tovább finomítani ("Refine" felül).

[link]

2022. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de privátra itt válaszolnék.

Fogalmam sincs, milyen akkuteljesítményre van szükség, ez a telefon fogyasztásától is függ. Az 5000 mAh csak támpont, másra itt nem lehet szűrni, pl. használati időre. Lehet, hogy jobb telefonok sokkal kisebb akkuval is sokkal tovább bírják. Ennyit tudtam segíteni.

2022. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gsmarena csinált egy rangsort:

[link]

Ahogy nézem az Xperia 10 IV a legjobb üzemidejű középkategóriás telefon. (Bár szvsz elég túlárazott készülék, de ha az akku a legfőbb szempont, akkor megérheti, mert a lista tetején csak ennél gyengébb hardverű telefonok vannak.)

2022. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szirty ***** válasza:
2022-ben?
2022. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, 2022ben
2022. júl. 22. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:

#1, tökmindegy hogyan használná, nem ez volt a kérdés, de a hosszabb üzemidő akkoris mindenképp előnyösebb!

Kérdező, pontosítva az erősebb akkumulátor nem minden esetben jelent hosszabb üzemidőt, ez függ a hardvertől is, és a szoftveres terheltségtől is! Például tegyük fel: 2 telefonban ugyanaz a hardver van, de az egyiknek nagyobb az akksija, viszont azt gyárilag úgy telepakolták szoftveres cuccokkal, hogy mégis rövidebb ideig bírja, mint a másik! Na de egy jelentősen nagyobb akksinál már persze nem igaz!


Xiaomi Poco M3 - normálisabb telefonok között a legnagyobb akksija van, 6000 mAh, átlagos üzemidőben pedig a csúcs, 154 óráig bírja, cserébe viszont lassabban töltődik, mert csak max. 18 wattos töltést támogat!

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G - mai szinten teljesen átlagos 115 óráig bírja az 5000 mAh akksival, viszont 67 wattos töltést is támogat, ami 51%-ot nyom az akksiba mindössze 15 perc alatt!

Xiaomi 11T Pro - szintén 5000 mAh, de úgy zabálja az energiát, hogy mindössze 92 óráig bírja, nagyon kevés, ugyanakkor elképesztő 120 wattos töltést is támogat, amivel mindössze 10 perc alatt 72% megy bele!

Samsung Galaxy M52 - az arany középút, 5000 mAh akksival átlagnál kicsivel nagyobb 123 óráig bírja, max. töltőteljesítménye 25 watt!

2022. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szirty ***** válasza:
2023-ban az nem lesz erős?
2022. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne b*szakodjatok mar a 2022 miatt, ugy ertett hogy a 2022ben aktualis telefonok kozul melyik a legjobb aksiban
2022. júl. 22. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Én nem néztem, hogy mikori telefon, vadiúj vagy pár éves típus, csak lényeg hogy ami aktuálisan kapható, piacon van!
2022. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!