Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet megtudni hogy mi a...

Hogy lehet megtudni hogy mi a leggyengébb mobil ami jó még ehhez az apphoz? Az app leírásában nem találtam meg... (Py3 Python fejlesztokornyezet). htps://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iiec.pydroid 3

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 25. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem alapból nincs benne semmi olyan feature, amihez erömü kellene. Szerintem a legjobb, ha kipróbálod a konkrét eszközön, amin használni szeretnéd.
2022. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A baj hogy vennék egy ingyenes készüléket nekem csak internet kell és adnak hozzá igen gyenge telefont. Ha nem jó hozza akkor inkább rá fizetnék egy keveset. Így nem tudom kipróbálni...
2022. júl. 25. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik készülék lenne az?
2022. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!