Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kaptam aktuális számlát...

Miért kaptam aktuális számlát a Vodafontól?

Figyelt kérdés
Kaptam nagyjábol 2,5 hónapja egy új telefont a régi telefonom sim kártyáját tettük bele. Viszont ma kaptam egy sms-t egy aktuális havi számláról (kb. 5000 Ft). Fogalmam sincs miért kaptam hiszen sosem volt mobilnetem szóval az nem lehetett(be se vagyok arra jelentkezve),valamint előfizetéses vagyok mindig ha telefonálok jön az sms hogy mennyim maradt. Valamint arról is ír hogy tekintsem meg az aktuális nyitott egyenlegemet. Szóval a kérdés hogy miért kaptam ezt a számlát, egyáltalán mi ez, és miért nyitott a számlám. (Eddig sosem kaptam ilyen sms-t pedig többször váltottam telefont). Köszönöm előre a válaszokat.

2022. júl. 28. 14:00
1 2
 11/16 Kólauborkával ***** válasza:
72%
Most komoly? Akkor ezek szerint azt is mi tudjuk honnan jött a számlád? Külön fel kell hívni rá a figyelmet, hogy olvasd el mi van a papíron?
2022. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

nem értem miért nem segitetek neki?

miért nem mondjátok meg neki, hogy mit rendelt meg a Vodafone-nál?


ő nem tudja, ti miért nem?

2022. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

... mi kerül "kb. 5000 Ft" ,

a maraton internet 3990.-, akkor ez kiesett.


van még valami?


mi kerül "kb. 5000 Ft"

2022. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

Tipp Elek:


esetleg az új mobil ára

2022. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
... "Szóval a kérdés hogy miért kaptam ezt a számlát, egyáltalán mi ez, és miért nyitott a számlám. (Eddig sosem kaptam ilyen sms-t pedig többször váltottam telefont). Köszönöm előre a válaszokat."
2022. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd mire célzol ezzel? Nyilván olyantól kérdezem aki tudja. Neked nem kell tudnod csak nem értem akkor minek írsz. De még mindig nem az volt a kérdés hogy honnan jött.
2022. júl. 28. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!