Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 telefonon hogy...

IPhone 13 telefonon hogy lehet ezt a kamera beállítást leállítani?

Figyelt kérdés
Ha csinálok egy fotót rosszabb fényviszonyok között, kivilagositja a képet ami által el is mosódik bizonyos mértékben és szerintem nagyon csúnya lesz, de egyszerűen nem találok funkciót amivel ezt kikapcsolhatnam.
2022. júl. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
vaku
2022. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra rájöttem hogyha vakuzok akkor nem rak rá pluszba, de Nincs olyan opció hogy egyszerűen maradjon olyan sötét a kép ahogy elkészült? Éjszakai mód kikapcsolasaval is kivilágítja :( olyanok így a képek mint egy 10 éves telefonnal
2022. júl. 28. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Az éjszakai mód van bekapcsolva. Ezért világosítja ki. És azért lesz homályos, mert rázod a telefont. Tartsd fixen egy helyben amig el nem készíti a képet! Vagy kapcsold ki az éjszakai módot! (de akkor egy sötét, bebukott valami pixelhalmaz lesz amin nem látszik semmi.

Olvasd el ezeket:

[link]

[link]

Vagy vegyél ez értelmi képességeidnek megfelelő telefont!

2022. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom a te értelmi képességeid se fogjak fel, hogy egyértelműen leírtam, hogy ki van kapcsolva az éjszakai mód :)
2022. júl. 29. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

OK, bocsánat, nem olvastam el a 2-es válaszodat figyelmesen!

De most komolyan... mit vársz egy telefontól? Sötétben egy komolyabb géppel sem lehet kézből normális képeket csinálni. Egy telefonnal meg pláne nem. Nekem 13 Pro van és meg vagyok vele elégedve, mert tudom a határait. Telefon. Sötétben komolyabb gép és állvány kell 10-30 másodperces záridővel.

MÉg egy ötletem van: nem tud sötétben fókuszálni megfelelően a cucc és ezért lesz homály az egész. (én a 13 Proval könnyen vagyok, mert abban van a lézer és amiatt tűpontos a fókusz korom sötétben is)

Esetleg csinálj tesztképet és mutasd meg.

2022. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!