Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell bekapcsolni a...

Hogyan kell bekapcsolni a WIFI hívást a mobil telefonon?

Figyelt kérdés
Adott egy dual sim kártyás iPhone 13 mini telefon, IOS 15.6-os rendszerel. A Telefonban van egy E-simes Telekomos kártya és egy DIGIs fizikaii sim kártya. A Telekom esetén megjelenik a wifi hivás. De a DIGI simnél nem jelenik meg és ezért be se lehet kapcsolni a WI-fI hívást. A DIGI mobil szolgáltatót fel hívtam, a DIGI ügyfélszolgálat szerint ott kell lennie és meg kell jelennie a WI-Fi hívásnak. Mert szerintük van. De a gyakorlatban sehol nem találom a DIGI sim kártya esetén, sem WI-FI hívás sem pedig WO-Fi hívásként nem jelenik be. Igy be se lehet kapcsolni. Miért? A DIGI ügyfélszolgálata szerint van WI-FI és Wo-Fi hívás egyaránt az IOS-on is. Mi lehet a probléma?

2022. aug. 1. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg nem támogatja mindkét simen párhuzamosan, a Telekomost kikapcsolva a Digist minden bizonnyal be lehet majd kapcsolni. Nekem Androidon dual fizikai simes telefonban van egy Digi és egy Voda kártya, a Diginél azonnal ment a VoLTE és aktiválás után a VoWiFi is, a Vodát viszont nem tudom VoLTE-re erőszakolni, pedig a telefon dual 4G-s, a Vodás 4G-re fel is megy ha épp nincs hívás (a Digivel párhuzamosan), híváskor viszont 3G-re vált (akkor is ha a Digis kártyán van egy hosszabb, 10+ perces hívás, miután vége és visszaváltja oda a netet 3G-n indul és fél perc múlva vált 4G-re).
2022. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es a Telekomos simen nincs be kapcsolva a Wo-fi hívás! De a DIGI sim kártyán igy se jelenik meg még a menü sem! Úgy hogy le pontozva a válaszod.
2022. aug. 1. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A Beállítások -› Mobilhálózat -› Nibukadat-lehetőségetnél pbódálj állítani 5G, 5G auto és 4G-t próbáld meg, hátha valamelyikkel jó lesz.


legalul:

[link]

Szintén legaulu a link:

[link]

[link]

2022. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy az iPhone készüléken a DIGIMobil szolgáltatást használva a VoWiFi szolgáltatás és a konferenciabeszélgetés nem működik, valamint a VoLTE állapotát nem mutatja a telefon felső sarkában."

Forrás: [link]

2022. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es válaszíró! Nagyon szépen köszönöm! Ezt az infót sajnos nem tudtam.
2022. aug. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!