Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A52 telefonon megőrít...

Samsung A52 telefonon megőrít hogy a bekapcs/kikapcs gomb állandóan a fényképezőt hozza be. Hol tudom ezt átállítani?

Figyelt kérdés

Rémesen irritáló, hogy csak meg akarom nézni az időt, megnyomom a bekapcsoló gombot a telefon jobb szélén, és rögtön fényképezőgépet hozza be.

Kikapcsolás ugyanez. Tenném el a telefont, ki akarom kapcsolni, és neeeem... fényképezővel kell szerencsétlenkednem.



2022. aug. 1. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Tekintve, hogy ez a funckió dpla nyomásra aktiválódik, én megnézetném azt a gombot, míg nem késő...
2022. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél ájfónt, azzal nincs ilyen gond!
2022. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Menüben kikapcsolható.
2022. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dupla nyomásra hozza elő a kamerát. Gondolom 2-szer nyomod meg véletlenül. Egyébkènt szerintem ki lehet kapcsolni ezt a beállításokban.
2022. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

miért kapcsolgatod? elkopik.


két koppintás a képernyőre és már mutatja is az órát.

2022. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5.Így bizony. Nekem is ilyen van.😉
2022. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kettős koppintás mondjuk nekem ki van kapcsolva, sajnos az felülírja a beszélgetés közbeni képernyő lezárást, így sajna feloldódik beszélgetés közben és hát az gáz.
2022. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!