Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a whatsapp-ot?

Figyelt kérdés

HUAWEI Y5

Korlátlan mobilnet


Régen fent volt, kb 1 éve, nem volt gond. Aztán jött egy frissítés a telefonra és azóta nem tudom visszaszerezni.


Töröltem, vártam hónapokat, most újra próbálom a Playstore-ból,ahogy kell:

WhatsApp Install


De csak tölt... És nem történik semmi, forog a karika...

"Pending" ennyi jelenik meg és akár napokig tölt.


2022. aug. 2. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben én wifiről próbálnám leszedni (hátha - hiába korlátlan a mobilneted - valamiért tiltja (tán a nagy adatforgalom miatt megelőzésképpen, nem tudva, hogy korlátlan a mobilneted).


Aztán ha megoldódik, akkor tárgytalan, de ha nem, akkor NEM itt próbálnék segítséget kérni, ahol nem látnak bele sem a telefonodba, sem a wifi hálózatodba, sem a mobilnet-csomagod milyenségébe, sem a rendelkezésedre álló adatmennyiségbe, hanem fognám magam és egyik nap bemennék a szolgáltatómhoz, húznék egy számot, kivárnám a sorom, és az ügyintézőnek (aki a számodat - amit te tudsz, nekünk meg semmi közünk hozzá - beírva mindent lát) elétárnám a problémát. Ott vannak mindenféle mobilguruk, férfiak és nők vegyesen, ha valahol, akkor ott tudják megoldani a problémádat, mi itt sajnos - látatlanban, a távolból - jószándék ide, segítőkészség oda, sajnos biztos, hogy nem fogjuk tudni orvosolni.

2022. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Telefon ki-be kapcsolása.


Play áruház gyorsítótár törlése.


Ha így sem jó, akkor Play Áruház frissítések törlése

2022. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!