Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gáz ha havonta veszek új...

Gáz ha havonta veszek új tokot a telefonomra?

Figyelt kérdés
Valamiért nem találtam meg az igazit. Vagy könnyen lejön, vagy csúszik, vagy a szine nem tetszik. Megveszem aztán amire hazaérek megbánom.
2022. aug. 2. 10:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

"Más meg másra költ, más a mániája"

Na itt a lényeg! Ez mánia! Betegség. Azért gáz, mert nem vallod be, hogy mániás beteg vagy. Mellesleg nettó környezetszennyezés. Nálad már csak az gázabb aki a szemetet gyűjtögeti a lakásában. Menj el pszichiáterhez és kezeltesd magad!

2022. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
11. Nem én vagyok mániás, hanem másokról tudom, hogy sokaknak mi a mániája. :D Nem megyek pszichiáterhez, jelenleg kardiológusra nagyobb szükségem van, ahhoz megyek csütörtökön, ha megengeded!:D
2022. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%

A kérdezőről beszéltem...

De ezek szerint 12 te is mániás vagy... kariomioMÁNIÁS :DDDD

2022. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
13. Várjál, ennek utána kell néznem! :D
2022. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%

"Megveszem aztán amire hazaérek megbánom."


minek mész haza?

várd meg míg helyben megbánod.

a boltban kicserélik szívesen másik színre.

2022. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

Én is most rendeltem kettő tokot, meg a gyári átlátszó tokot kidíszítettem, meg van még kettő tokom, szóval összesen van 5 db, de szeretnék még rendelni!


A kedvenceim azok amiket én terveztem és saját fényképek vannak rajta, mondjuk kicsit drága, de ez van.


Én is szeretem a telefontokokat 😁

2022. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%

16# több telefonod is van?

vagy csak azt az egyet kényezteted?

2022. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, csak egy van
2022. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!