Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent már az,hogy használ...

Mit jelent már az,hogy használat betanulása,megtanulása? Samsung galaxy andro telefon belítások-akmumulátor kezelésnél található ott,

Figyelt kérdés
Új telefon

2022. aug. 2. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő amíg a telefon m"megtanulja" a használati szokásaidat és úgy fogja korlátozni a háttérbeli alkalamzásokat, stb.. hogy minél tovább tudd használni, pár töltéscikus illetve használat után majd írja hogy meddig bírja még az aksi
2022. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha, értem, 👍🟢


Új, 55% on van most, de már nem használom ma , nyugodtan kikapcsolhatom es holnap újra ismerkedek vele, vagy töltsem fel legelőször teljesen?

2022. aug. 2. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell teljesen feltölteni, ahogy a korábbit használtad úgy töltsed ezt is (ha korábban gombosod volt akkor leírom hogy ne töltsd fel 100%-ra meg ne merítsd le csutkára az nem tesz jót neki. Én olyan 80% elé nem töltöm meg 40% alatt töltőre rakom.)Nekem olyan 4-5 nap után írta hogy pl 1 nap 3 óra az üzemidő.
2022. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

használat mellett tanulod meg kezelni


a betűk beírásához még kell egy kis gyakorlat


ha android 12, akkor be lehet állítani, hogy 85 %-ig töltsd, így kímélve az "akmumulátor"

2022. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!