Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom lejátszani az...

Hogy tudom lejátszani az iphonemon a find my iphone segítségével a hangot, hogy megtaláljam a lakásban, ha ellenőrző kódot kér a laptopon, amit a telefonon kellene leolvasnom?

Figyelt kérdés
Tehát be szeretnék lépni icloudba, használni a find my iphone funkciót. Email és jelszó után az ellenőrző kódot kéri, de nyilván nem tudom leolvasni, mivel a telefonom keresném :D

#iPhone #Find #ellenorzokod
2022. aug. 4. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

nagy a lakás?

másik mobilról ha felhivod magad?

2022. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A telefon megvan. csupán a funkció használatára lennék kíváncsi, mert eléggé paradox helyzetnek tűnik nekem.

Illetve, ha némítva van a telefon, akkor hiába csörgetem, de a find my iphoneval hang lejátszása akkor is megtörténik.

2022. aug. 4. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Tehát összegzem, jelenleg, JELEN PILLANATBAN még NINCS probléma, de te - valamiért, mindegy miért - szeretnél már MOST, előre felkészülni arra, hogyha probléma történik. Jól értem?
2022. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előfordult velem már ez a probléma igen, de én továbbra is a kérdésemre keresem a választ.
2022. aug. 4. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt jelentkezz be. Nem kér kétlépcsős azonosítást.

2022. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!