Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném kifüggetleníteni a...

Szeretném kifüggetleníteni a SAGEM MY 411 cv típusú telefonomat, de eddig nem jártam sikerrel. Új telóra nincs pénzem. Hogyan függetleníthetném ki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha több mint egy éve birtoklod, és eredetileg is a tiéd volt, akkor a szolgáltatód (T-Mobile, Telenor vagy Vodafone) párezer forintért [és már tényleg párezer forintért, 2-3e Ft] elvégzi legálisan a hálózatfüggetlenítést.
2010. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Hát nem 2-3 ezer, hanem 2 év után 20-30 ezer. Ha még nem járt le, akkor 50-60 ezer.
2010. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vodafone:

A készülékek hálózatfeloldási díja


A hálózati korlátozás feloldásának díja: 9375 Ft.

Amennyiben az Előfizető az általa az előfizetői szerződés fenntartására vállalt időszak(hűségidőszak) alatt kéri készüléke hálózati korlátozásának feloldását, akkor a feltételes kedvezmények Hűségnyilatkozatban részletezettek szerinti díjak visszafizetését is szükséges a hálózati korlátozás feloldásának díja mellett megfizetni.


A készülék hálózati korlátozásának feloldását az ügyfélszolgálati irodákban lehet kérni. A készülékek hálózatfeloldásátt 30 munkanapon belül végrehajtjuk.


T-mobile:

Hálózati korlátozás feloldása

10 000 Ft/alkalom/készülék


Telenor:

Készülék hálózati korlátozásának feloldása 7500 Ft/ alkalom


Bocsánat, én ennél is olcsóbbra emlékeztem.


De Turbo SIM kártyát már 2-3e Ft-ért lehet kapni, az mindenféle beavatkozás nélkül "hálózatfüggetleníti" a telefont.

2010. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 23. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!