Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 6S-be pénzt...

Megéri még iPhone 6S-be pénzt fektetni?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éve használatban lévő iPhone 6S-em, most van az akkumulátor 80%-os kapacitáson és terveztem, hogy cseréltetem benne, mert iszonyat gyorsan lemerül használat nélkül is, de márkaszervizben 25 ezer lenne, utángyártott valamit meg nem akarok belerakatni, meg amúgy is csak pár ezerrel lenne olcsóbb. Amúgy nincs baja a készüléknek, de valószínűleg idén foglalkoznak ezzel a modellel utoljára, a korábbiakat se javítják már. És erre már nem fognak szoftverfrissítések jönni, ami egy idő után gondot okoz majd egyes alkalmazásoknál. Megéri ezt így még elvinni és tízezreket beletenni, vagy inkább hagyjam és lassan vegyek egy újabbat (persze nem az ideire gondoltam)?

2022. aug. 11. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem éri meg ebbe már invesztálni. Ha tavaly kérdezed meg, akkor sem érte volna meg, sőt tavaly előtt sem. Ez már nagyon régi modell. Az még tök jó, hogy az Apple supportálja, de gyakorlatilag bármilyen szervíz "gazdasági totálkár", hiszen a telefon már nem ér annyit, mint az elvégzett javítás ellenértéke.
2022. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Megrendelni akksit, megnézni egy YT videót, és annak alapján kicserélni otthon, te magad?
2022. aug. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs, kivéve, ha nagyon szép állapotú (mint autóknál egy OT rendszámos régi autó) és érdemes elrakni (esetleg eladni x év múlva).
2022. aug. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Itt egy tök jó, egyszerű videó, h hogyan tudod kicserélni magadnak az akksit:

https://www.youtube.com/watch?v=0ZBQO1-kQTQ

2022. aug. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt meg egy nagyon részletes step-by-step guide: [link]
2022. aug. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 nem akar utángyártottat


eredetit meg hiába linkelsz neki, 100% hogy nem az, nem lehet hozzájutni

2022. aug. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"#2 nem akar utángyártottat

eredetit meg hiába linkelsz neki, 100% hogy nem az, nem lehet hozzájutni"


Ja oké. Megértem.

2022. aug. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2022. aug. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Pénzt befektetni?? !!!

Te tudod mit jelent ez a kifejezés?

2022. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem éri meg, inkább vegyél újabbat!
2022. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!