Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okosórát valahogy össze...

Okosórát valahogy össze lehetne párosítani mobiltelefonnal, az egészség alkalmazáson kívül?

Figyelt kérdés

Huawei Watch Gt és Samsung A52 az alany. A gondom az, hogy ha megszakad a kapcsolat a kettő közt, akkor nekem kell kézzel ismét, az alkalmazásban összekapcsolni, ráadásul hisztizik, hogy csak akkor hajlandó ha bekapcsolom a GPS-t. Ez utóbbit meg nem szeretném bekapcsolva hagyni, mert minek menjen ha nem használom a navigációt, és csak az is meríti az akkut. Mivel az órát főleg üzenetértesítés miatt vettem kb. 4 éve, így most totál megbízhatatlan az egész. Anno Huawei telefonnal nem volt ilyen gond. Utána egy A50-esem volt (csak összetört),ott is volt ilyen, de azon valahogy addig-addig próbálkoztam a régebbi egészségalkalmazásokkal, hogy egyszer csak a az óra megjelent a bluetooth menüben is, és onnantól , automatikusan visszakapcsolódott mindig. Talán létezik valami app amivel ez megoldható, mert az órán nincs ilyen párosítási opció, ez valahogy a Huawei healt alkalmazás aktiválja.

Próbáltam azt is, hogy folyamatosan kerestetem, mikor az egészség alkalmazásban csatlakoztatom, de nem találta így sem az órát. Wear OS, meg nem ehhez a szériához van.

Köszi, előre is a segítséget!



2022. aug. 13. 13:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!