Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges hogy a Telekomnál...

Lehetséges hogy a Telekomnál csak az egyik SIM foglalatban roamingol egy készülék?

Figyelt kérdés
Nyaralás során előfizetéses Telekom SIM-em nem roamingol. Kicsit gáz hogy a gyerekek Dominós készüléke simán roamingol. Feleségem telefonjában megoldottam a dolgot újraindtás után átteem a sim kártyát a 2. slotba, így az már működik (Honor 50). AZ én Oneplus nord 2-ön így sem, illetve a 2. slotban felcsatlakozik a HR Telekom hálózatra majd eldobja pár perc után. Térerő van. Út közben az autópályán nem volt gond, a telefonnal nem történt baleset, a én sim kártyám másik készülékben ugyanezt csinálja, és az én készülékemmel másik sim simán csatlakozik. Ha autózik 30 km-t autópálya közelébe, akkor meg ismét van hálózat. Valakinek ötlete?

2022. aug. 13. 14:18
 1/5 anonim válasza:
100%
Alap esetben szerintem mindegynek kellene lenni, hogy melyik sim foglalat.
2022. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külön be lehet állítani a két kártyánál, hogy engedélyezem-e a roamingot.
2022. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kézi hálózatra volt állítva az 1-es slot, ezért nem roamingolt. Amúgy tud mindkettő egyszerre, vagy felváltva is (ha két ország kártyája van benne).
2022. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A roaming engedélyezve van, más családtag simje működik nálam de az egyik csak a sim1 a másik csak a sim2 slotban.
2022. aug. 13. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van valami különbség a két sim helyen, de hogy mi az passz.
2022. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!