Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon menü alatt, miért...

A telefon menü alatt, miért nem tudom beállítani az értesítésmegjelenítés gombot?

Figyelt kérdés

Ez akadályoz abban hogy a hivasaimhoz csengőhangot hozzá tudjak rendelni. Semmi csengőhang nem jeleníthető meg, kizárólag a "telefon" beállitásban van ez a hiba.

Segítsetek!



2022. aug. 13. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb felső sarok, három pontra klikk. Itt keresd meg.
2022. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

de az aktiv nem? Csak nem tudod kikapcsolni, de be van


viszont a reszleteket tudod allitani

2022. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem te direkte hülyének nézel bennünket.
2022. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat lehet már annyira hulye vagyok ettől mai naptól hogy azt veszed le en nézek benneteket hülyének, de neem, nem vagyok már gyerek, hogy ilyesmivel üssem a draga idöt. Szakad az eső , kulonbfn már bementem volna mászva is a media okos pultoshoz, de se autóm se esernyöm. Azert mert nem vagyok egy sznob fax, még nem jelenti hogy itt ba@zom a rezet.
2022. aug. 13. 18:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Szürke az a gomb. Nem aktiválható. Valahol ez blokkolva van. De hol

?

2022. aug. 13. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!