Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen csúcskészülékek vannak...

Milyen csúcskészülékek vannak most amire érdemes beruházni?

Figyelt kérdés

Sziasztok , alap mezei kérdéssel fordulok most hozzátok :)


Jelenleg egy Galaxy s10et használok ami sajnos már alig él így eljött az ideje hogy kb 3.5 év után egy újat vegyek.


Nem cserélgetem a telefont évente de amikor 1x rászánom magam (mint most is) akkor a csúcsok közül szeretek választani 3-4 évente.


Samsungot ismerem és az applet is de hátha van most olyan ami ezeknek jó alternatívája lehet mint pl a one plus 10 pro (azthiszem az most a csúcs , vagy rosszul tudom?)


Kérlek ajánljatok ebből a szegmensből amit érdemes lehet megnéznem :)


Előre is köszönöM!


2022. aug. 14. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én iPhone X-t használok, de pont holnap érkezik meg a 13 Pro-m. Az apple előnye, hogy a szoftvereiket teljesen hozzáigazítják az összes támogatott készülékükhöz, hogy az akadásmentesen fusson, nyilván amennyira a hardveri limitáció (lásd 12 pro-tól kezdve a light sensor) engedi. Az X-et sem azért váltom mert rossz lenne, szimplán újabb kamerát és jobb aksiidőt kapok, nem kihagyva a kijelzőt, magsafet stb.
2022. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Egy s22 vagy iphone 13prót válasz szerintem mindkettó nagyon jó telefon
2022. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy 2-es mondja szerintem a samuval jársz a legjobban ha android kell, illetve androidok közül a samu a leg értékállóbb, ha mondjuk új teló vásárlása előtt eladnád
2022. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem váltanék kínaira Samuról, főleg ebben az ársávban. Meglepően sz..r dolgokat tudnak produkálni szoftveresen.

Nem tudom mi a keret, meg mit szeretnél, de nyilván adja magát a Samsung S szériája meg az iPhone telefonok. Bár most már az iPhone-ra lehet azt mondanám, hogy megvárnám a 14-es széria hivatalos bejelentését, hogy lásd, megéri-e az a 13-hoz képest a felárat. Nyilván akkor lehet várni, ha még az S10-ed kihúzza 2-3 hónapig.

2022. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az összeg olyan 1 millió kb max


Galaxy Zfold 4 ? Így hogy már a 4. Szerintem eléggé sokmindent javítottak rajta

2022. aug. 14. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed egy zfold 4re akkor én azt is ajánlom
2022. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
s22 vagy asus zenfone 9
2022. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!