Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone, és airpods éri...

Melyik iPhone, és airpods éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés
régóta gondolkozok egy iPhone vételén, viszont nemtudom melyik érné meg a legjobban. gondolkozok SE 2020-ban,ip 8-ban, és hasonlókban, de nemtudom melyik éri meg az árát, melyikre jönnek még frissítések is, és hasonlók. airpodsot is szeretnék, de abból sem tudom melyik érné meg, és nekem a sima vezetékes fülhallgatók kiesnek a fülemből, és az évek alatt sosem találtam olyat ami megmaradna a fülemben,ezert nemtudom vegyek e airpodsot, mert attól félek az sem fog passzolni és az is ki fog esni, azután meg nemtudok vele mit kezdeni.vagy az még marad e fülemben, fogalmam sincs.

2022. aug. 14. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
iPhone ból a 11-et ajánlom. Sem a 8 és sem az SE 2020 nem rendelkezik elég nagy aksival hogy kihúzd átlagfelhasználás mellett egy napot. Airpodsból a sima alap is jó az kb 40-50 ezer, két év után viszont kuka mert az aksi elhasználódik és nem javítható.
2022. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

A pénztárcádhoz mérten a lehető legújabbat vedd.

Az Earpods feje ugyanolyan mint az Airpods 1 és 2. Ha az kiesik, akkor az Airpods 1-2 is ki fog. A 3-asnak kicsit más feje, az lehet jobban bent marad. A Airpods Prohoz meg lehe kapni mindenféle fülillesztéket, úgyhogy az biztos jó lenne - de cserébe drága.

2022. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

SE szériát hagyd,kivéve ha bejön a régi dizájn.

Iphone 11 ,12,13

A pénztárcád dönti el ezekközül,hogy melyik.Persze van még pro,pro max.Az a baj nem mondtál összeget.

Ezek még jó pár évig frissítve lesznek főleg a 13.

Sima Airpodsom volt,szerettem nagyon,csak elég rossz ugye a szigetelés,kihallatszik a zene amit hallgatsz.

Jelenleg pro-t használok,és nagyon jó.

2022. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

iphoneból a 12t használom

teljesen megvagyok elégedve mert tudtam mit veszek

kivéve azzal hogy nagyobb képfrissítést a samsung a52 már tudja 100 ezerért ez meg több mint 2 kilóért nem xd

airpods 2. generációt használom mert a sonynak nem jó már az akksija

mindig is akartam ezért megvettem

kényelmes, gyorsan felismerte teló

hangerőt szabályozni nem tudsz rajta csak a dupla koppintást beállítani

bölcső anyaghasználata trágya ahoz képest hogy 50 ezer

a bölcsőt a por összekarcolta 1-2 hónap alatt

gagyi szilikon tok van rajta már hetek óta és az az alá bejutó por összekarcolta

pacsi apple

azért vettem rá mert ha véletlen leejtem akkor ne pattanjon le esetleg a műanyag

2022. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!