Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két SIM-kártyás Samsung...

Két SIM-kártyás Samsung telefonban miért... ?

Figyelt kérdés
... írja a SIM1-hez, hogy ismeretlen szám, amikor kb. 5x beírtam a számot? A SIM2-nél nincs ez.

2022. aug. 14. 23:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Nincs jelentősége, ne zavarjon.
2022. aug. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hányszor írtad be, ha a hívószámkijelzés nem aktív.
2022. aug. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Írd le pontosabban, hova írtad a számot, hol írja, hogy ismeretlen, mert így zavaros.

De ha jól gondolom, a kettő között nincs összefüggés, ezért mindegy mit írsz oda.

2022. aug. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam.


3

SIM-KÁRTYA-KEZELŐ


SIM-kártyák


SIM1

alatta: yettel

ismeretlen szám


SIM2

alatta: yettel

0620xxxyyyy


Ráadáásul a SIM1 van beállítva preferált SIM-kártyának. Végképp nem értem.


És de, zavar, mert 1. sajnos van egy viszonylag enyhe kényszerességem és 2. bazira utálom, ha a telefonom okosabb nálam 3. ráadásul a telefonom kérte, hogy írjam be a számokat. :)


Beírtam és ez a végeredmény.


(Vadiúj a teló és és a beállításokat állítgattam, akkor került sor erre az incidensre a telefonom és közöttem. És igen, utálom, hogy középkorú nem tök hülye nőként egy ilyen kib.szott egyszerű dolgot (tökéletes angol nyelvtudással, mert már fórumokat olvasok ilyen f.szságok miatt kínomban) nem tudok megoldani.)

2022. aug. 15. 08:22
 5/18 A kérdező kommentje:

2

Ezt hol kell megnézni? Mi köze a kettőnek egymáshoz? Azért nem írja ki, mert én beállítottam (volna), hogy ne látsszon a számom, ha hívok valakit? De nem állítottam be.

2022. aug. 15. 08:23
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem SIM függő. Spec beírtam neki manuálisan és kész...

Mondjuk így a telefon tudja nem a SIM de viselhető probléma :)

2022. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6

Teljesen ugyanakkor, egy yettel üzletben állították be a két kártyát.


A telefon kérte, hogy írjam be.


Beírom (manuálisan), az egyiknél elfogadja, a másiknál nem.


Miééééééééééért???

2022. aug. 15. 08:51
 8/18 A kérdező kommentje:
* írjam be a számokat
2022. aug. 15. 08:51
 9/18 A kérdező kommentje:

6

Ne haragudj, ezeket a dolgokat egyáltalán nem értem.


Most a SIM akarja tudni a saját számát vagy a telefon akarja tudni a SIM számot?

2022. aug. 15. 08:53
 10/18 anonim ***** válasza:

Sim tudja a saját számát akkor is ha nem írja ki.


Pontosabban a szolgáltató rendszere tudja, de a sim alapvetően nem ismeri a telefonszámát, de ez egy ilyen technikai izé.


A bolt hogy beállították az nem jelent semmit. Boltban nem értenek hozzá, pláne a Yettelben.

Nevezd el a SIm kártyákat ahogy akarod és használd. Ne keríts nagy feneket a dolognak.

2022. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!