Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei gt3 órát szeretnék,...

Huawei gt3 órát szeretnék, viszont Iphone-om van. Így is mindent ki tudok rajta használni? Az apple watch nem tetszik. Elbizonytalanodtam. Valakinek esetleg van velük tapasztalata?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Néhány feature nem működik iOS rendszeren.

Nézegess teszteket

2022. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nézegettem, de iPhone-al nem igazán találtam tesztet, csak annyit, hogy elvileg nem érdemes így megvenni. :(

Milyen feature lenne, ami abszolút nem működik?

2022. aug. 15. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, megvetted a huawey órát?
2023. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, meg. Nem rossz, de természetesen vannak hiányosságok ugye, mivel Iphone-om van és vele használom. De alapjáraton nem rossz kis óra. :)

2023. ápr. 10. 14:29
 5/10 anonim válasza:

Szia! A watch gt 3 pro -n van wifi ? Ezt az infót sehol se találom. Illetve, igaz, hogy az üzeneteket nem lehet megnézni rajta csak a feladót és az üzi tárgyát?


Előre is köszi:)

2023. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia!


A pro verzión úgy tudom, van wi-fi. Nekem csak a sima gt3 van.

Igen, sajna hogyha iPhone készülékkel van párosítva az óra, azon nem tudsz válaszolni, android esetében működik csak. Illetve, ha Messenger értesítés jön, meg tudod nézni, látod ki küldte és tudod törölni a képernyőről, válaszolni nem tudsz. Nem tudom, lesz-e változás ezen a téren.

2023. máj. 11. 23:17
 7/10 anonim válasza:
Hmm szuper, köszi szépen a válaszokat. Megrendeltem a gt 3 prot. Nektek melyik a legujabb op rendszer verzio most jelenleg rajta?
2023. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A harmony os 3.0.0.73 van rajta most
2023. máj. 18. 22:23
 9/10 anonim válasza:
Köszi, megvettem végül, nekem is az van rajta. Viszont az üzenetekre nem lehet reagálni, illetve a térkép sem megy sajnos
2023. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt írtam is feljebb, hogy válaszolni nem lehet a messenger üzikre sem. Ezt leszámítva jó kis óra. Gondolom igyekeznek a fejlesztésekkel, meg vannak erre kiskapuk, különböző programokkal, apokkal, de én nem jártam bővebben utána.
2023. jún. 8. 22:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!