Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám kitörölni a...

Hogyan tudnám kitörölni a mobilról a PIN kód kérsést?

Figyelt kérdés
Adott egy Samsung Galaxy készülék melynek magára a készülékre beállított PIN kódja nem ismert.Ahhoz hogy egyáltalán ki tudjam kapcsolni PIN kódot kér. Mit lehet tenni hogy tudjam használni a készüléket?
2022. aug. 15. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Recovery módban factory reset.
2022. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De ez csak a pin kódot üti ki, a google zárat nem, tehát ugyanabba a google fiókba kell bejelentkezni amibe eredetileg volt. Ha lopott telefon, ezzel nem oldod ki.
2022. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Enyém is pin kóddal kapcsolható csak ki, ha le van zárva a képernyő.
2022. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás: visszaadod annak, aki ismeri a pin kódot, a készülék jogos tulajdonosának.
2022. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4, lehet hogy már úton is van az illető a Samsung készülékkeresője segítségével. Lehet hogy már fotói is vannak a sikertelen pinkódokkal próbálkozó illetőről...
2022. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah nem tudtam hogy ilyen jó nyomkövető módszerek vannak a Samsung-nál, nekem más telóm van és szerencsére még sose veszett el, de nagyon jó hogy vannak ilyen megoldások.
2022. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vettem már hasznát. Nem, nem lopták el, hanem a tipikus "hol a telefonom, az előbb még a kezemben volt" jellegű keresés. És ha nincs senki kéznél hogy felhivassam magam, meg tudom csöngetni a webes felületen.
2022. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem lopott se egyéb, csupán a kollégámé aki anno használta már csak félretette tartaléknak.Most hogy újra használná nem emlékszik hogy milyen kódot állított be.
2022. aug. 15. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annak idején beregisztrálta a Samsung telefonkereső / követő szolgáltatásába, ki is tudja nyitni a webes felületen. (ahogy zárolni, vagy a kikapcsolást letiltani is lehet távolról)
2022. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy kérdésem van ezzel kapcsolatban, Galaxy A70 - nél hogyan kell előhivni ezt a Factory Reset menüt?
2022. aug. 16. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!