Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vezetek nelkuli tolteskor...

Vezetek nelkuli tolteskor "ugral" es szellemtapizik a kijelzo. Hogyan lehetne megszuntetni?

Figyelt kérdés

Akarhogy kerestem a neten, nem talaltam ra kifejezetten megoldast.



Szoval adott egy iPhone XS Max 512GB (iOS 14.8, unc0ver 8.0.2).



Rateszem a vezetek nelkuli toltore, es elkezd mindenfeleket csinalni a kepernyo. Random kinyit minden appot meg fantomtapizik ossze-vissza.



Ugye elvileg az van, amikor a nagyanyam sem tudta nezni a Dallas-t, mikozben brekegtettem a Babettat az udvaron. Vagyis kellene lenni egy zavarszuronek valahol a telefonban. Azt hozzateszem, hogy "occsocska" kinai kijelzo van benne (ezzel kaptam, dehat ne valogassak, ha mar megnyertem a firmware lottot).



Szerintetek mit csereljek rajta? Kijelzot, vagy toltotekercset? Hol van ezekben a telefonokban a zavarszures? :)



2022. aug. 18. 09:59
A kérdező szavazást indított:
Kijelzot kell cserelni
Alaplaphibas
Toltotekercset kell cserelni
A tolto nem komoatibilis (Baseus Powerbank, Qi-kompatibilis)
2 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!