Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt telefonhoz jol erto embe?

Van itt telefonhoz jol erto embe?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom megnezni telefonon azt ha nem nyitotta meg a vibert de beszelget rajta valakivel? Illetve ha hivtak rajta? Vagy ha normal telefon hivas volt es torli a hivaslistabol akkor is vissza lehet nezni datumra ki hivta akkor?

#Viber,telefonhivas,uzenetek
2022. aug. 20. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt más módszerekkel érdemes elérni, mint kémkedéssel.
2022. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet és ne kémkedj a férjed, barátod után mert elhagy (Jogosan)
2022. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pegazus
2022. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem ilyen jellegű válszokra vártam,mivel nem kèmkedni szeretnek hanem elkerni a telefonjat mert szeretnem megnezni,de mivel nem tudom ennek a modjat,emiatt irtam ide ha valaki tudna segiteni benne.
2022. aug. 20. 11:15
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a "kitörölt dolgokról" is szeretnél értesülni, ezért eléggé "kémtevékenység-gyanús" a dolog és sokan ezért feltételezik ezt. Mégis, ha kit9örölnek valamit azt hogyan láthatnád másképpen?
2022. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5, letezik gepen az elozmeny funkcio,telefonon nincs ilyen? Vagy viberen van lehetoseg jelszoval vedett nevre irni. De pl ha a telefonkonyveben nincs a szam azt hogyan lehet maskepp beirni, mert szam alapjan nem dobja fel. Vagy ha a masik ir neki viberen nem kell hogy benne legyen a nevjegyzekben?
2022. aug. 20. 11:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik, hogy a párkapcsolati aggodalmakat szóban vagy párterapeutával kell megoldani és nem a másik készülékének "bizonyítékok után kutató" átnézése lesz a megoldás.
2022. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miert kell azt bizonygatnom hogy ez az o tudtaval tortenne a bekessegunk megoldasakent? Nem tudnam egyebkent sem megnezni ha nem vele,mert jelszo vedett a telefonja.
2022. aug. 20. 11:36
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már fel, hogy nem lehet, el lett mondva....
2022. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nézd át a saját mobilodat,

lehet akkor megtalálod az ékezetes betűket.

2022. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!