Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olyan helymeghatározó...

Tudnátok olyan helymeghatározó applikációt ajánlani ami azonnal elküldi a helyzetemet akinek szükséges? Bővebben lent..

Figyelt kérdés

Szóval keresek olyan applikációt ami vészhelyzet esetén egyetlen érintéssel elküldenè a helyzetemet mondjuk olyan telefonszámokra amit én megadok. Valamilyen helymeghatározó alkalmazás, viberen vagy messengeren keresztül megnyitni egy egy beszélgetést és ott megosztani azért nem 2mp-es művelet..

Vannak olyan appok amiknèl amint rá mész egy ikonra SOS veszhívást indít stb ...

Ilyesmire gondolok ,ami megosztaná azonnal hogy épp hol vagyok, azokkal a személyekkel akiket mondjuk be állítok



2022. aug. 22. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban vészhelyzetről van szó, arra ott az életmentő app. Itt nem te választod ki hogy kit értesítsen, de azzal ráérsz azután bajlódni ha már nem vagy vészhelyzetben.
2022. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tusdom csak Samsung specialitas, vagy más Androidos készüléknél is alap-e. Ha beállítod kik legyen azok, akkor a bekapcsoló gomb 5x-i gyors megnyomása után, elküldi mekik SMS-ben egy szöveget a pozicíót és egy fotót. Majd ezt X percenként ismételgeti amig le nincs állítva. Sajnos én egyszer véletlenül elindítottam, a frászt hoztam a pár rokonomra. De jól működött.


Iphone-n is van valami hasonló gyárilag.


Nézd meg a telefonod beállításait. Lehet ott vann benne a funkció amit keresel.

2023. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!