Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30 telefonom van de...

Huawei p30 telefonom van de váltanak szeretnék! Max 230ezer forint lenne! Sokáig legyen támogatás stabil legyen rendszere és minőségi legyen az anyaghasználata kamera nem fontos annyira nekem?

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 22:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Kamera nem fontos nekem annyira!
2022. aug. 22. 22:26
 2/6 A kérdező kommentje:
iPhone Samsung kizárva!
2022. aug. 22. 22:26
 3/6 mmatyika ***** válasza:

Szia. Ennyi információval nem hinném hogy tudnék pontos telefont írni, szóval jó lenne szűkíteni a kört egy picit.

-Mire szeretnéd használni?

-Szükséged van nfc-re?

-Használnál 5g-t?

Kb ez a 3 legfontosabb kérdés. Ha majd válaszolsz akkor szerintem tudok mondani pár telót.^^

2022. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nfc annyira nem kell 5g igen!
2022. aug. 22. 22:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan telefont vennék ami nem melegszik fel játèkközben annyira és Stabil rendszere
2022. aug. 22. 22:55
 6/6 mmatyika ***** válasza:

Ha játékra kell, akkor én szerintem egy poco f4 gt 5g mobilt ajánlom. Ez kifejezetten erre a célra lett építve, szóval nem kamera orientált, egész jó a hűtése, csak nagyobb játékok mellett fog melegedni, pl genshin impact, de ilyenkor minden telefon melegedik, szóval ennyiért nem találsz olyat ami jelentősen hidegebb azonos teljesítmény mellett. Nagyjából 200k az ára itthon, szóval kereten belül van. Igen, lehet mondani hogy fúj xiaomi, soha, de én is már 2 éve használom szeretett redmi note 9 telómat, bármi nemű problema nélkül, szóval emiatt nem kell aggódni, a rendszert pedig ha jól tudom 3 évig garantáltan frissítik rá. Plusz a miui egy nagyon felhasználóbarát os szóval szívesen ajánlom. Remélem tudtam segíteni.c;

[link]

2022. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!