Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kikapcsolni az...

Hogyan tudom kikapcsolni az iPad-en azt, hogy amit ott letöltök alkalmazás, azt ne töltse le automatikusan a telefonomra is? (Ugyanabba az Apple ID-be vagyok bejelentkezve)

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye kérdés de elég új vagyok még…

2022. aug. 23. 01:35
1 2
 1/12 Szirty ***** válasza:
71%
Kikapcsolni azt hogy ne töltse le? :-o
2022. aug. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Morzsi007 ***** válasza:
74%
Ki kell kapcsolni, hogy minden eszközre töltse le az appokat. Beállítások/Appstore/ automatikus letöltések. Ezt minden eszközön kapcsold ki.
2022. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Azt akarod kikapcsolni, hogy letöltse, nem azt, hogy ne töltse le.
2022. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

1, 3 ha nem tudjátok miről van szó, akkor miért dumáltok bele?

Morzsinál a pont!

Beállítások -› AppStore -› Automatikus letöltések -› Appok -› KI

Ezt minden eszközön - ahol szeretnéd, hogy ne töltse le a másikon letöltött appot - ki kell kapcsolni.

2022. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szirty ***** válasza:
64%

"1, 3 ha nem tudjátok miről van szó, akkor miért dumáltok bele?"


Azt akarja kikapcsolni hogy töltse le nem azt hogy ne töltse le.

A kettős tagadás eredménye pont fordított, csak szólok...

Tudom miről van szó csak nem azt írta le amit kérdezni akart azért dumáltam bele...

És te miért? :))

2022. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Morzsi007 ***** válasza:
31%
Kicsit elírta a kérdést, de szerintem mindenki tudta miről van szó:)
2022. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szirty ***** válasza:
67%

Igen. De oda kell figyelni a kérdés kiírására nagyon, mert olykor durván félre tudja vinni a válaszokat.


Szerintem alapvető lenne (ha már a kérdező elvár másoktól valamiféle értékelhető választ) az hogy három mondatot sikerüljön már úgy leírni hogy ne az ellenkezőjét jelentse annak amire a megfegalmazója gondolt.

2022. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Hallod Szirty mi van veled? Csak késő délutánra, estére szoktál megbolondulni és ennyire hülyeségeket írni. Ez a kérdés teljesen jó így ahogy van.

Látod, ketten - iPhone szakértők - megértettük. és tűpontos választ adtunk Ti meg csak ugatjátok a témát és csak a csesztetés, grammarnaziskodás megy. Van még elég kérdés ahol lehet szakérteni, tolongjatok ott nagy erőkkel! :D

2022. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szirty ***** válasza:
67%

"iPhone szakértők - megértettük"


Én is megértettem.

Arra hívtam fel a figyelmet hogy a kérdésben leírt megfogalmazás rossz és ebben a formában teljesen mást jelent mint az amit a kérdező kérdezni akart.

Tényleg nem veszed észre?


"csak a csesztetés"


Nem csesztettem senkit.

Sokan hiszik azt hogy ha valaki nem azt a választ adja amit elvár akkor az csesztetés. Nem. Az még nem az. Dolgozd fel ezt...

2022. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, megoldódott a probléma. :)
2022. aug. 23. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!