Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8 telefonomat...

Samsung Galaxy S8 telefonomat szeretném lecserélni Samsung Galaxy A52S-re. Jó választás lenne?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 200 alatt szeretnék telefont és ez tűnnik a legjobb választásnak. Nem nagyon értek hozzá, de jobb mint az előző telefonom?
2022. aug. 23. 08:02
 1/6 mmatyika ***** válasza:
100%
Szia. Igen jobb, minden tekintetben. Amennyiben maradni szeretnél a samsungnál, ez egy jó választás.
2022. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző telefonhoz képest sokkal jobb. Ár-érték arányban a legjobb Samsung most. Mivel 200K a keret, ezért én az S20 FE-t és az S21 FE-t is ajánlom.
2022. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Utana nezek a telefonnak amit ajánlottál. Szerintetek várják black fridayig? Nem annyira sürgős újítani.
2022. aug. 23. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

2-es vagyok

Az S20 Fe már biztos nem lesz olcsóbb, szóval szerintem ha azt veszed, nem érdemes addig várni. Az S21 Fe elképzelhető, hogy valamennyire le lesz árazva Black Friday-kor, de csak a nagyobb webáruházakban és üzletekben. Ott pedig alapból drágább. Ahol most olcsó a telefon, vagyis a kis webshopokban, ott nem tartanak Black Fridayt. Viszont ha megbízható boltból szeretnéd venni, akkor talán érdemes várni, mert addig a piaci ár is TALÁN lejjeb megy.

2022. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2 telefon között csak 4 év van, és bár az S-széria felsőkategóriás, az A-széria meg csak közép, de közben úgy felgyorsult a hardveres fejlődés és trend, hogy mostanra az A52s hardveresen simán lekörözte az S8-at, az egyetlen lényegesebb előny az S8 számára a nagyobb felbontású kijelző, nem tudom hogy Te mennyire tudtad eddig kihasználni ennek előnyét, mert még manapság is elég szűkös!

Az A52s jelenleg az egyik legnépszerűbb Samsung telefon, főleg 150 ezer Ft alatt, 200 ezer alatt viszont már nagyon elgondolkoztató az S20 FE 5G vagy S21 FE, legalábbis a processzoruk miatt mindenképp!

2022. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az a52s a legjobb ár érték arányú samsung (de az egyik kommentelő az FE változatokkal se írt hülyeséget, azok is jók ár/értékben) de szerintem az a52s-t nem veri semmi ha valaki relatív olcsón (szóval nem 300-400ezres árban) akar hosszú évekig jó telefont venni. nekem több ismerősöm használ a52s-t és senki se bánta meg
2022. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!