Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet összeállítani egy...

Hogy lehet összeállítani egy ilyen mobilt?

Figyelt kérdés

Helló!!

Találtam egy videót az interneten:

[link]

(Ez csak hír, és nem reklámozni akarom az oldalt, úgyhogy légyszi hagyjátok meg a topikot. Fontos lenne)

Na, szóval, láttam ezt a videót, és azt mondják, hogy lehetséges egy Mozilla telefon a Facebook mellé. Nekem nagyon tetszik ez a mobil. Na, jó inkább mondom a kérdést:

Szóval engem kíváncsivá tett az, hogy egy embernek miket kell tudnia ahhoz, hogy egy ilyen mobiltelefont összetákoljon. Mondjuk, egy ember az abszolút nulláról indulva mit kéne megtanulnia ahhoz, hogy megépítsen egy ilyen telefont. Persze, én nem akarok telefont csinálni. Csak tényleg kíváncsivá tesz az, hogy miket kell tudni ahhoz, hogy ilyen telefont létrehozhassunk.


2010. szept. 24. 16:59
 1/1 myacc2 válasza:
nem tom hogy kell de ha rá jössz egyilyet csinálhatsz nekem xD és ha megoldható 10mp es kamerát kérek köszi
2010. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!