Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik gyárt jobb telefonokat...

Melyik gyárt jobb telefonokat a samsung vagy az Apple?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 19:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
#10 Ebben van valami,de nem annyira fontos dolgok.Le lehet roluk mondani
2022. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%

Samsung

Az apple az csak azoknak való akik elvannak a social média alkalmazásokkal és a fullra lebutított rendszerrel. Ismerősömnek több napon keresztül használtam az iphone 13-át és a hajamat téptem tőle milyen katasztrófális.

A Samsung One UI sokkal logikusabban és szebben felépített.

Kamerák és csatlakozók szempontjából is elmarad az apple, jónak jó de a Samsungnak a kamerái lekörözik, az meg, hogy még mindig a lightning csatlakozójukat erőltetik elég kínos (szerencsére nem sokáig mert az EU megszavazta a szabályzást miszerint minden telefonnak C type nak kell lennie.)

Okosotthon vezérlésben a Samsung SmartThings messze az egyik legjobb megoldás.

Egyszóval tényleg nem értem a gyepes apple fanokat. Telefonálni jó meg social médiát böngészgetni másra nem. Feleslegesen bonyolítja az ember az életét azzal a rendszerrel.

2022. aug. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%

#12 Azért ,mert mindenkinek másak az igényei.

Az ios-nek egységes a megjelenése így mindenki tudja kezelni,pont nem lebutított.És aki iphone-t vesz,az ezeket tudja,és nem zavarja.

Egyszer ,letisztult és biztonságos rendszer,bárki tudja kezelni.

A rendszer támogatás a jövőben sokkal távolabbra mutat.A biztonság pedig mindig is elsődleges volt a rendszerben.

2022. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem letisztult szimplán lebutított. Samsungos csoportokban is rengetegen írják, hogy a váltás után döbbentek rá mennyire lebutított rendszert használtak eddig. Egységesnek meg ugyanúgy egységes a One UI is.

A biztonságba inkább ne menjünk bele... egyik nagy tesztelő oldalon az iphonet kb 10-20 perc alatt feltörték és minden adatot kiszedtek belőle míg egy Samsung telefont nem tudtak feltörni mert a Knox rendszer sokkal biztonságosabbnak bizonyult.

Ez a hosszútávú frissítés támogatás meg egy baromság, az emberek legalább 70% a minimum 3-4 évente cserél telefont és annyit a Samsung is biztosít.

2022. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
41%
Egyik nagy tesztelő oldalon😂forrás?
2022. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
41%
Mert nem tudok ugráló hello kittyket beállítani hatterkepnek még nem lebutított🤓
2022. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
81%

15

Napidroid csoportba volt berakva pár hónapja a cikk keresd ki.

16

Nem háttérképekről van szó dehát akinek egyből ez jut eszébe sokat nem lehet várni tőle.

A nagyobb tech oldalak vezetői is mint a tech2 laci nem véletlenül váltott Samsungra.

2022. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
16%

Icloudot nem hinném,hogy olyan könnyű feltörni. :)

Kit érdekel laci?

Most akkor mi meg hozzuk fel azokat akik meg iphonera váltottak?

2022. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Veteránmacska ***** válasza:
40%
Van tapasztalom mind két oprenszeről, illetve mind a 2 márkáról, és van viszonyítási alapom. Világ életemben androidos telefonjaim volnak, közép kategóriáig, a csúcstelefonokig. Kilencvenszázalékban csak samsungjaim voltak. (Nekem 2021 től van iPhone, azelőtt nem ismertem) a Samsung középkategóriás telefonjaim laggoltak, fagytak, újraindultak, a játékokból kiléptek stb, igaz hogy nem csúcstelefonok voltak, és frissítéseket is max 2 évig kaptak, de akkor is, ez nem megengedett. Aztán ezt mind megelégeltem és vettem egy csúcstelefont, samsung galaxy s8-at, ami már minden elvárásaimnak megfelelt. Gyors volt és erős ahogy egy csúcstelefonnak lennie kell. Később vettem észre hogy a hangszórója annyira halk volt hogy alig értettem a masik felet ( ez nem a telefon hibája volt, gondolom a vízállóság miatti szigetelésétől lett halkabb). Aztán másfél év múlva kezdett halványan beéigni a kijelzője aztán idővel egyre zavaróbb lett, és elajándékoztam mert a kutya nem vette meg. egyébként úgy működött amikor újkorában megvettem, de hiába. Oké hogy 3 év ingyenes javítást adnak a beégésre, de nem azert vettem csúcs telefont százezrekért, hogy másfél évente szervízbe szaladgáljak vele. Aztán kiesett a zsebemből a fűre, kb 80cm ről, és egy kis kavics miatt berepedt a kijelzője,( 80cm ! ) mert a legömbölyített kijelzőjére még fóliát se lehetett rátenni. Az akkumlátorról meg nem is beszélek mennyire megromlott idővel. Na és akkor elegem lett, döntöttem. Elegemlett a launcherekből, és a sok szar ingyenes appokból, és a testreszabhatóságból aminek az égatta világon semmi értelme nem volt azon kivül hogy merítették az akksit, és viszavették a multitasking használatot. Testreszabhatóság ide vagy ide vagy oda, inkább fárasztó és értelmetlen gyerekes móka reklámokkak és bugokkal hogy vedd meg a fizetőset. Döntöttem, Veszek egy iPhonet. Kockáztatok. A sok negatív vélemény ellenére sok viszakozzással, félve, más véleményére nem halgatva, vettem egy iphone 12 őt , és lenyűgöz mennyi kényelmes funkcióji vannak, és hogy minden tökéletes benne. Az elején kicsit kétségbe esett voltam a kezelésével kapcsolatban, de idővel minden fortélyára rájöttem. És amiket mondtak róla hogy nem lehet rátenni filmeket, zenéket, stb az most tudatosult, bennem hogy azok írják ezeket, akik nem adtak esélyt megismerni egy olyan oprendszernek működédés, amit még nem ismernek. 90%-ban Minden megoldok vele, amit andoidon és ingyenesen. Úgyhogy nem bántan meg hogy megvettem, maradok az IOS-nén
2022. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Veteránmacska ***** válasza:
91%
Az le maradt, hogy filmeket és zeneket számítógép nélkül lehet letölteni rá. Méghozzá simábban mint androidon.
2022. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!